Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prebacivanje sa FOI na EFZG

2 posters

Go down

Prebacivanje sa FOI na EFZG Empty Prebacivanje sa FOI na EFZG

Post by anonimac Thu Sep 21, 2017 5:27 pm

Pozdrav,

Studiram na FOI-ju (ekonomika poduzetništva) , tamo sam dao 1. godinu  (55 ETCS) predmeti su više manje isti. Htio bih se prebaciti i zadržati svoja prava (redovan student, primam stipendiju).
Da li je to moguće? Na stranicama nema nešto posebno o tome, osim da se može samo izvanredno, pa prosjek barem 4.0, ali se nešto može i sa molbom (kažu u referadi).
Da li se netko prebacio, ili zna nešto više o tome?

anonimac

Posts : 1
Reputation : 0
Join date : 2017-09-21

Back to top Go down

Prebacivanje sa FOI na EFZG Empty Re: Prebacivanje sa FOI na EFZG

Post by Efzg1233 Thu Apr 19, 2018 3:22 pm

Ja sam se ove godine prebacila.. tj zavrsila sam preddiplomski i ove godine polazem razliku predmeta od 60ectsa da bi u 9.mj mogla upisati diplomski a to je navodno i zadnja godina u kojoj se diplomski moze upisati jer je integrirani uveden..moci ces se prebaciti, kao redovan sumnjam, jer sam i ja sada mogla jedino vanredno i sumnjam da ce ti isla priznati jer foi ima drugaciji program unazad 2 godine i sillabus nije isti..mozda ti koji predmet priznaju ali ne nadaj se previse.

Efzg1233

Posts : 2
Reputation : 0
Join date : 2018-04-19

Back to top Go down

Prebacivanje sa FOI na EFZG Empty Re: Prebacivanje sa FOI na EFZG

Post by Efzg1233 Thu Apr 19, 2018 3:23 pm

To da su ti predmeti vise manje isti nije tocno. Nose iste nazive ali sillabus je drugaciji i vjeruj mi da ti nece priznati ako se sillabus ne slaze

Efzg1233

Posts : 2
Reputation : 0
Join date : 2018-04-19

Back to top Go down

Prebacivanje sa FOI na EFZG Empty Re: Prebacivanje sa FOI na EFZG

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum