Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

+93
superflaj
dareja
zmajlo
petraj
1.bolonja
Vjeverica
lena88
zezalica
Vip
0607
Tinolina
zonki007
Anika
ilaria
limeni
bips05
toma47
safi
AGNI
Zwerkicaaa
tina11
Ifka :)
ChainedOne
Kadosh
Borko
boki
izvanredna
Admin
anakonda
Ana_
CiniMINIS
smedjooka
tibidany
Alizeja
matejazg86
cshabanian
majda
dudaefzg
anakc
lam.B
kimora
yva
lidach2007
sunch4ny
ivana
zanak123
bigguy
helena ena
velkid
WOYFG
oompaloompa
zeljka777
mayaefzg
Kupa1
Mrgica
sasahe
Ninchi
mimi05
danije_bara
Cedevita1
miranacro
aurorabd
mgujic
ekoeko
cosmo89
Valentina1208
obiukonobi
juventina982
alkos
Rninaa
predbolonjac
ef.Petra
alpačino
Nookie
latica7
zadnji vlak!
Hashyuuuk
whitesnake1
markec
Roxeh
magda321
crnokosa
ines_
optimus_prime
MrHyde
timmay
fireblade
think.pink
ukrali.mi.username
tinka01
iMetal
metuz
duwp2
97 posters

Page 24 of 31 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Next

Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by superflaj Fri Mar 04, 2016 5:07 pm

izvanredna wrote:
superflaj wrote:
izvanredna wrote:

Meni inače tajnica uopće nije znala odgovoriti, a saznala sam kod koga sam tek kad sam prijavila ispit. A to je bio prof. Mandić.
Da, definitivno knjiga Smile

kad si to bila prijavila ispit? jer prosle akademske godine sam i ja kao kod mandica trebala polagati jer je on bio nositelj kolegija, a za ovu akademsku je škare pa sam kao kod njega sad. mislim meni je takva situacija kao jer mi ne pise na studomatu profesor..

09. mjesec 2015. godine
bila kod prof. pavičića, a onda neraspoređena (bez profesora u studomatu)

A jesi polozila marketing?
superflaj
superflaj

Posts : 83
Reputation : 1
Join date : 2014-05-18

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by Alizeja Fri Mar 04, 2016 8:17 pm

smedjooka wrote:Kolege,stari studenti,kako stojite sa polaganjem ispita? Evo ja još imam malo i doslovno se tjeram to položiti uz posao. Imate kakav savjet? Motivaciju imam,ali tehnike tjeranja su mi malo slabe Very Happy

Evo ti motivacije , kažeš da imaš još malo, lijepo uz posao, zamisli kako će ostali biti ljubomorni tko će uspjeti .
Motivacija tehnika: bolji posao, bolja plaća, ako sam mogla do tuda,mogu i do kraja privesti.
Promocija diplomiranih ekonomista-zadnji .
Pouka: zamalo sam platila punu cijenu školarine

I da čujem kolege stare studente kako su uspješno porješavali ispite. Za neke znam da su jako uspješni,nekima je ostao 1 ispit,neki su položili zadnji ispit i itd, tako da samo hrabro naprijed.
Slobodno vrijeme nakon posla, nema knjige ( ali će Vam nedostajati i itd).
I zamislite što volite. :smile; smile:

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by izvanredna Mon Mar 07, 2016 7:45 am

superflaj wrote:
izvanredna wrote:
superflaj wrote:
izvanredna wrote:

Meni inače tajnica uopće nije znala odgovoriti, a saznala sam kod koga sam tek kad sam prijavila ispit. A to je bio prof. Mandić.
Da, definitivno knjiga Smile

kad si to bila prijavila ispit? jer prosle akademske godine sam i ja kao kod mandica trebala polagati jer je on bio nositelj kolegija, a za ovu akademsku je škare pa sam kao kod njega sad. mislim meni je takva situacija kao jer mi ne pise na studomatu profesor..

09. mjesec 2015. godine
bila kod prof. pavičića, a onda neraspoređena (bez profesora u studomatu)

A jesi polozila marketing?

Jesam. Iz knjige sam učila. Od 6 na 3 pitanja moraš odgovoriti za 2. Nije bilo usmenog

izvanredna

Posts : 36
Reputation : 3
Join date : 2014-09-12

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by smedjooka Mon Mar 07, 2016 12:11 pm

Alizeja wrote:
smedjooka wrote:Kolege,stari studenti,kako stojite sa polaganjem ispita? Evo ja još imam malo i doslovno se tjeram to položiti uz posao. Imate kakav savjet? Motivaciju imam,ali tehnike tjeranja su mi malo slabe Very Happy

Evo ti motivacije , kažeš da imaš još malo, lijepo uz posao, zamisli kako će ostali biti ljubomorni tko će uspjeti .
Motivacija tehnika: bolji posao, bolja plaća, ako sam mogla do tuda,mogu i do kraja privesti.
Promocija diplomiranih ekonomista-zadnji .
Pouka: zamalo sam platila punu cijenu školarine

I da čujem kolege stare studente kako su uspješno porješavali ispite. Za neke znam da su jako uspješni,nekima je ostao 1 ispit,neki su položili zadnji ispit i itd, tako da samo hrabro naprijed.
Slobodno vrijeme nakon posla, nema knjige ( ali će Vam nedostajati i itd).
I zamislite što volite. :smile; smile:

Hvala kolegice Very Happy

E to je najbolje! Poslije posla nema knjige više a bome ni brige Exclamation

smedjooka

Posts : 67
Reputation : 4
Join date : 2014-06-01

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by Alizeja Tue Mar 08, 2016 8:38 pm

smedjooka wrote:
Alizeja wrote:
smedjooka wrote:Kolege,stari studenti,kako stojite sa polaganjem ispita? Evo ja još imam malo i doslovno se tjeram to položiti uz posao. Imate kakav savjet? Motivaciju imam,ali tehnike tjeranja su mi malo slabe Very Happy

Evo ti motivacije , kažeš da imaš još malo, lijepo uz posao, zamisli kako će ostali biti ljubomorni tko će uspjeti .
Motivacija tehnika: bolji posao, bolja plaća, ako sam mogla do tuda,mogu i do kraja privesti.
Promocija diplomiranih ekonomista-zadnji .
Pouka: zamalo sam platila punu cijenu školarine

I da čujem kolege stare studente kako su uspješno porješavali ispite. Za neke znam da su jako uspješni,nekima je ostao 1 ispit,neki su položili zadnji ispit i itd, tako da samo hrabro naprijed.
Slobodno vrijeme nakon posla, nema knjige ( ali će Vam nedostajati i itd).
I zamislite što volite. :smile; smile:

Hvala kolegice Very Happy  

E to je najbolje! Poslije posla nema knjige više a bome ni brige Exclamation

I je li dobra motivacija za to još malo i nadam se da svi imate teme za diplomske radove. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by boki Tue Mar 08, 2016 9:07 pm

Može li mi netko pomoći da skinem Statistiku sa trampe. Zašto se ne može skinuti? Admine pomozi Exclamation Question


boki

Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2014-06-04

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by mimi05 Tue Mar 08, 2016 11:00 pm

Kolega boki, nazalost ne mogu se vise skinuti skripte sa trampe ja sam isto u 12 mj htjela nesto sa financija ali bezuspjesno.

mimi05

Posts : 40
Reputation : 2
Join date : 2014-07-03

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by izvanredna Wed Mar 09, 2016 11:51 am

znači stvarno ne radii No No No No No Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
užass

izvanredna

Posts : 36
Reputation : 3
Join date : 2014-09-12

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by mimi05 Wed Mar 09, 2016 3:57 pm

Ljudi jel zna netko kolika je razlika u tekstu u knjigama Martketing Adverta 2004 i
Osnove marketinga 2007. Znam da je u osnovama 11 poglavlja i sada na katedri to navode za ispit. Ja imam original knjigu Marketing iz 2004 pa zanima me da li trebam ici u potragu za ovom drugom knjigom ako ima promjena po poglavljima...


mimi05

Posts : 40
Reputation : 2
Join date : 2014-07-03

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by Alizeja Wed Mar 09, 2016 4:07 pm

mimi05 wrote:Ljudi jel zna netko kolika je razlika u tekstu  u knjigama Martketing Adverta 2004 i
Osnove marketinga 2007. Znam da je u osnovama 11 poglavlja i sada na katedri to navode za ispit. Ja imam original knjigu Marketing iz 2004 pa zanima me da li trebam ici u potragu za ovom drugom knjigom ako ima promjena po poglavljima...


Za Marketing bi uzela knjigu koja je službeno objavljena na njihovim web stranicama.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by mimi05 Wed Mar 09, 2016 5:10 pm

Objavljena je Osnove marketinga pod obaveznu a pod dodatnu Marketing. ok hvala

mimi05

Posts : 40
Reputation : 2
Join date : 2014-07-03

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by Alizeja Wed Mar 09, 2016 8:11 pm

mimi05 wrote:Objavljena je Osnove marketinga pod obaveznu a pod dodatnu Marketing. ok hvala

Možda je najbolje da pitaš nositelja kolegija, odnosno tko je preuzeo stare studente.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by smedjooka Thu Mar 10, 2016 11:57 am

Alizeja wrote:
smedjooka wrote:
Alizeja wrote:
smedjooka wrote:Kolege,stari studenti,kako stojite sa polaganjem ispita? Evo ja još imam malo i doslovno se tjeram to položiti uz posao. Imate kakav savjet? Motivaciju imam,ali tehnike tjeranja su mi malo slabe Very Happy

Evo ti motivacije , kažeš da imaš još malo, lijepo uz posao, zamisli kako će ostali biti ljubomorni tko će uspjeti .
Motivacija tehnika: bolji posao, bolja plaća, ako sam mogla do tuda,mogu i do kraja privesti.
Promocija diplomiranih ekonomista-zadnji .
Pouka: zamalo sam platila punu cijenu školarine

I da čujem kolege stare studente kako su uspješno porješavali ispite. Za neke znam da su jako uspješni,nekima je ostao 1 ispit,neki su položili zadnji ispit i itd, tako da samo hrabro naprijed.
Slobodno vrijeme nakon posla, nema knjige ( ali će Vam nedostajati i itd).
I zamislite što volite. :smile; smile:

Hvala kolegice Very Happy  

E to je najbolje! Poslije posla nema knjige više a bome ni brige Exclamation

I je li dobra motivacija za to još malo i nadam se da svi imate teme za diplomske radove. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Imam diplomski ali imam i ispite još za položit. Nadam se sve u četvrtom mj!

smedjooka

Posts : 67
Reputation : 4
Join date : 2014-06-01

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by Alizeja Thu Mar 10, 2016 7:03 pm

smedjooka wrote:
Alizeja wrote:
smedjooka wrote:
Alizeja wrote:
smedjooka wrote:Kolege,stari studenti,kako stojite sa polaganjem ispita? Evo ja još imam malo i doslovno se tjeram to položiti uz posao. Imate kakav savjet? Motivaciju imam,ali tehnike tjeranja su mi malo slabe Very Happy

Evo ti motivacije , kažeš da imaš još malo, lijepo uz posao, zamisli kako će ostali biti ljubomorni tko će uspjeti .
Motivacija tehnika: bolji posao, bolja plaća, ako sam mogla do tuda,mogu i do kraja privesti.
Promocija diplomiranih ekonomista-zadnji .
Pouka: zamalo sam platila punu cijenu školarine

I da čujem kolege stare studente kako su uspješno porješavali ispite. Za neke znam da su jako uspješni,nekima je ostao 1 ispit,neki su položili zadnji ispit i itd, tako da samo hrabro naprijed.
Slobodno vrijeme nakon posla, nema knjige ( ali će Vam nedostajati i itd).
I zamislite što volite. :smile; smile:

Hvala kolegice Very Happy  

E to je najbolje! Poslije posla nema knjige više a bome ni brige Exclamation

I je li dobra motivacija za to još malo i nadam se da svi imate teme za diplomske radove. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Imam diplomski ali imam i ispite još za položit. Nadam se sve u četvrtom mj!

Vjerujem da ćeš uspjeti, predbologna može to i rasturiti sve ispite u 4 mj. Very Happy Very Happy Very Happy

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by Borko Mon Mar 14, 2016 9:13 pm

Bok ekipa,

jel zna neko kako izgleda ispit iz FIT-a za stare studente?

Naime interesira me ako neko ima ona ispitna pitanja jer ja imam verziju sa 160 pitanja, pa sa 145 pa sa 125 pa sad zadnje sa 100 pitanja???

Jel moguće da je Leko to sad smanjio? To bi bilo super...

Borko

Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2014-07-08

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by smedjooka Wed Mar 16, 2016 11:24 am

Borko wrote:Bok ekipa,

jel zna neko kako izgleda ispit iz FIT-a za stare studente?

Naime interesira me ako neko ima ona ispitna pitanja jer ja imam verziju sa 160 pitanja, pa sa 145 pa sa 125 pa sad zadnje sa 100 pitanja???

Jel moguće da je Leko to sad smanjio? To bi bilo super...

Ja sam bila prije par godina na ispitu-stari sam student kod Stojanovića. Asistent nam je izdiktirao pet pitanja i onda smo opisno morali odgovoriti.
Nije bilo usmenog.Učila sam po nekim pitanjima i po nekoj skripti.

smedjooka

Posts : 67
Reputation : 4
Join date : 2014-06-01

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by oompaloompa Wed Mar 16, 2016 1:54 pm

pozdrav kolege! imate li kakav info kad će biti objavljeni ispitni termini za rok u 4.mj.? nema još ništa na stranici od faksa, je li netko bio na studomatu? hvala unaprijed I sretno svima!

oompaloompa

Posts : 15
Reputation : 0
Join date : 2014-06-03

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by izvanredna Thu Mar 17, 2016 11:46 am

01.-15.04. Izvanredni ispitni rok

termin označen u ak. kalendaru

izvanredna

Posts : 36
Reputation : 3
Join date : 2014-09-12

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by izvanredna Thu Mar 17, 2016 11:51 am

ja još uvijek ne mogu doć k sebi da linkovi u skriptarnici ne rade Sad
je li ima netko možda nešto od turizma da mu je ostalo na kompu?

menadžment turističkog posredovanja?
menadžment ZRAKOPLOVNIH KOMPANIJA?

izvanredna

Posts : 36
Reputation : 3
Join date : 2014-09-12

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by Kadosh Sun Mar 20, 2016 12:14 pm

Da li je netko polagao Monetarno-kreditnu Politiku u zadnje vrijeme? Treba mi neka dobra skripta za ponavljanje uz knjigu.

@izvanredna - najvjerojatnije linkovi neće ni proraditi. Jako neodgovorno od moderatora Javorka. Bivši forum je upropašten bez da je dan u ruke studenata. Ovaj forum nije nikada niti zaživio..

Kadosh

Posts : 6
Reputation : 0
Join date : 2014-05-29

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by Alizeja Sun Mar 20, 2016 1:39 pm

Kadosh wrote:Da li je netko polagao Monetarno-kreditnu Politiku u zadnje vrijeme? Treba mi neka dobra skripta za ponavljanje uz knjigu.

@izvanredna - najvjerojatnije linkovi neće ni proraditi. Jako neodgovorno od moderatora Javorka. Bivši forum je upropašten bez da je dan u ruke studenata. Ovaj forum nije nikada niti zaživio..

Pročitajte postove od Javorka gdje je najavio da se povlači. Za bivši forum se nitko nije htio pobrinuti, a znam da je bio na dobrovoljnoj bazi. Nuđeno je više puta nekome drugome, ali nitko nije htio.
Ovaj forum je osnovao kolega predbolonjac koji je uspješno završi Fakultet prije više od godinu i nešto dana.

Sama znam koliko je teško poslije posla sjesti i učiti, ali sve je moguće. Ovdje su se najviše okupljali predbolonja, a i na prošlom se više manje tražilo skripte.

Dobar dio s ovoga foruma je diplomiralo u proteklu godinu dana, a također ima i mnogih koji su se pridružili u posljednje vrijeme koji su korak do diplome.

Admin će Vam rado pomoći i izaći ususret.

Najlakše je nešto reći a ne provjerit činjenice. Ovaj forum nas je održao na okupu. Kolegica superflaj je pomogla tako da je osnovala grupu na faceu-stari program, sadašnji Admin je osnovao forum da ostanemo u kontaktu.

Pogledajte koji je topic najaktivniji pa će Vam biti sve jasno ( mislim na predbolognu i prvu bolognu).

Dalje sve ovisi o predbologni i prvoj bologni. Very Happy Very Happy Very Happy


Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by izvanredna Mon Mar 21, 2016 9:09 am

@Kadosh - da slažem se, jako neodgovorno, ali ne bi prst upirala baš u Javorka. Pročitala sam kasnije te postove šta je čovjek ostavljao, i sve 5 dugo je i bio ovdje aktivan obzirom da je davno diplomirao. Al valjda netko drugi kao administrira i dalje ovaj forum. Ne kužim kako se ovakve gluposti dešavaju baš na efzg forumu


@Alizeja - sjećam se kao jučer tog šoka oko gašenja starog foruma :-/ Poslije kad sam čitala postove sad ne znam više da li su to pisali obični studenti ili osnivači ovog novog foruma, ali znam da se brdo ekipe javilo za daljnje vođenje starog ali ovi im se uopće nisu javili i nisu im htjeli dati bazu podataka.
Znam da je Javorko malte ne spasio skripte sa starog, i zato mi je ovo baš koma. Nije Javorko bio ovdje glavni administrator, zato ne razumijem kako se njegovim povlačenjem sve raspalo. Ispada da je on ovo jedini održavao.
Al ono baš katastrofa da skriptarnica ne radi.
Šteta, baš mi je žao.

izvanredna

Posts : 36
Reputation : 3
Join date : 2014-09-12

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by Alizeja Mon Mar 21, 2016 5:49 pm

izvanredna wrote:@Kadosh -  da slažem se, jako neodgovorno, ali ne bi prst upirala baš u Javorka. Pročitala sam kasnije te postove šta je čovjek ostavljao, i sve 5 dugo je i bio ovdje aktivan obzirom da je davno diplomirao. Al valjda netko drugi kao administrira i dalje ovaj forum. Ne kužim kako se ovakve gluposti dešavaju baš na efzg forumu


@Alizeja - sjećam se kao jučer tog šoka oko gašenja starog foruma :-/ Poslije kad sam čitala postove sad ne znam više da li su to pisali obični studenti ili osnivači ovog novog foruma, ali znam da se brdo ekipe javilo za daljnje vođenje starog ali ovi im se uopće nisu javili i nisu im htjeli dati bazu podataka.
Znam da je Javorko malte ne spasio skripte sa starog, i zato mi je ovo baš koma. Nije Javorko bio ovdje glavni administrator, zato ne razumijem kako se njegovim povlačenjem sve raspalo. Ispada da je on ovo jedini održavao.
Al ono baš katastrofa da skriptarnica ne radi.
Šteta, baš mi je žao.

Postove koje si čitala na starom forumu, pisali su kada je taj forum pokrenuli studenti koji su tada studirali i uspješno ga održavali, također od njih je dosta osnovalo obitelji, diplomirali davno i itd.
Koliko znam, a može me netko ispraviti, što se tiče baze podataka -mislim da ju treba platiti.

Javorko je rekao da se oprašta od ovog foruma, skriptarnica je radila, ali nemojte baš i osuđivati sadašnjeg Admina koji se trudio nas ostaviti u kontakt ( pokazalo se kako je predbologna i prva bologna složna). Admin je ovo osnovao na svoju ruku i mnoge ugodno iznenadio jer mnogi ne bi to očekivali od njega.

Bio je podrška i dalje je podrška iz prikrajka svim predbolonjcima i prvoj bologni.

Skriptarnica je dobro došla za ponavljanje, odnosno skripte, ali ipak učite iz knjige.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by izvanredna Tue Mar 22, 2016 11:21 am

Alizeja wrote:
izvanredna wrote:@Kadosh -  da slažem se, jako neodgovorno, ali ne bi prst upirala baš u Javorka. Pročitala sam kasnije te postove šta je čovjek ostavljao, i sve 5 dugo je i bio ovdje aktivan obzirom da je davno diplomirao. Al valjda netko drugi kao administrira i dalje ovaj forum. Ne kužim kako se ovakve gluposti dešavaju baš na efzg forumu


@Alizeja - sjećam se kao jučer tog šoka oko gašenja starog foruma :-/ Poslije kad sam čitala postove sad ne znam više da li su to pisali obični studenti ili osnivači ovog novog foruma, ali znam da se brdo ekipe javilo za daljnje vođenje starog ali ovi im se uopće nisu javili i nisu im htjeli dati bazu podataka.
Znam da je Javorko malte ne spasio skripte sa starog, i zato mi je ovo baš koma. Nije Javorko bio ovdje glavni administrator, zato ne razumijem kako se njegovim povlačenjem sve raspalo. Ispada da je on ovo jedini održavao.
Al ono baš katastrofa da skriptarnica ne radi.
Šteta, baš mi je žao.

Postove koje si čitala na starom forumu, pisali su kada je taj forum pokrenuli studenti koji su tada studirali i uspješno ga održavali, također od njih je dosta osnovalo obitelji, diplomirali davno i itd.
Koliko znam, a može me netko ispraviti, što se tiče baze podataka -mislim da ju treba platiti.

Javorko je rekao da se oprašta od ovog foruma, skriptarnica je radila, ali nemojte baš i osuđivati sadašnjeg Admina koji se trudio nas ostaviti u kontakt  ( pokazalo se kako je predbologna i prva bologna složna).  Admin je ovo osnovao na svoju ruku i mnoge ugodno iznenadio jer mnogi ne bi to očekivali od njega.

Bio je podrška i dalje je podrška iz prikrajka svim predbolonjcima i prvoj bologni.

Skriptarnica je dobro došla za ponavljanje, odnosno skripte, ali ipak učite iz knjige.


Ej ma gle nebitno za ono prije, prošlo je već ohoho.. a i za plaćanje - mislim da nitko od nas nije pao sa marsa - ipak smo ekonomisti.
Naglasak je trenutno na odnosu prema ovome sad forumu, Javorko čim bi mu poslala PM, ma i da netko ostavi post u kojem iznosi bilo kakav problem odmah bi reagirao.
Realno kad završiš sa faxom ne dolaziš tako često na forum, tako da ako je admin isto diplomirao ne čudim se što skriptarnica više ne radi.

Skriptarnica je meni puno pomogla na faxu, zapravo spasila me grooo puta, jer kad studiraš izvanredno i slabo ideš na predavanja jer ne stigneš, a naravno nemaš uvijek niti volje za čitanje cijele knjige da se ne zavaravamo, inače bi bila na doktoratu već valda ;-), i ako nisi na fejs grupama, ovo je zlata vrijedno.

Šteta još jednom, sad sam još više u bedu..

izvanredna

Posts : 36
Reputation : 3
Join date : 2014-09-12

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by Alizeja Tue Mar 22, 2016 12:03 pm

Ovo je sto se tice Javorka o.k, ali radje procitajte obavijest na stranici od www.efzg.hr obavijest studentima dodiplomdkog studija,i sama sam se nasla u situacijama kada nisam znala do.zadnjeg trena da l cu ici na god odmor ili ne, ali me to nije sprijecilo da diplomiram uz moju volju i snagu, a da stjecajem.okolnosti nisam zapela davne 2008 god na 4 ispita i skoro relativno.davala sve u roku ne bas sa bajnim ocjenama za sto mi je danas djelomicno krivo.a vjerojatno ce vam uskoro.staviti rokove za 4 mj, i da sam imalo.pametnija bila mogla sam odavno biti gotova, a najlakse je kriviti nekog drugog, a ne sami.sebe, nije lagano.uz posao.i studij al se moze i ne mislim.NEMA PREDAJE od daljnjeg obrazovanja

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2017. - Page 24 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2017.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 31 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum