Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine

+11
optimus_prime
ines_
mary21
Fremde
crnokosa
toos88
reoless
kimora
ibra99
petraj
1.bolonja
15 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine - Page 3 Empty Re: 35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine

Post by traxx Thu Oct 22, 2015 8:29 am

Meni je odbijena molba. Žalio sam se, odbijena mi je žalba. Da li imam još koju opciju ako netko zna, ili je to to, gotovo s mojim studiranjem? Uvijek je bilo moguće platit i nastavit (vanredni sam student), ovo me iznenadilo skroz. EFZG uveo pravila i izbacuje studente.

traxx

Posts : 4
Reputation : 0
Join date : 2014-08-16

Back to top Go down

35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine - Page 3 Empty Re: 35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine

Post by 1.bolonja Mon Oct 26, 2015 3:13 pm

Koja si godina?

1.bolonja

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 2015-02-26

Back to top Go down

35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine - Page 3 Empty Re: 35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine

Post by sexy girl Tue Oct 27, 2015 2:48 pm

traxx wrote:Meni je odbijena molba. Žalio sam se, odbijena mi je žalba. Da li imam još koju opciju ako netko zna, ili je to to, gotovo s mojim studiranjem? Uvijek je bilo moguće platit i nastavit (vanredni sam student), ovo me iznenadilo skroz. EFZG uveo pravila i izbacuje studente.

koja ti je situacija? od 1.godine si izvanredni ili? nažalost je tako kako je, pravila imaju iako nisu pravedna s obzirom da se sve plaća..ali oni kazu-to je bologna.
ne znam situaciju, ali ak ti je žalba odbijena imas pravo opet se žaliti (nešto ima kao 3 kruga sad dal žalba opet ili molba pa žalba) i u konačnici sud.

sexy girl

Posts : 29
Reputation : 0
Join date : 2014-06-11

Back to top Go down

35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine - Page 3 Empty Re: 35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine

Post by Vip Thu Nov 05, 2015 10:07 pm

Išla sam danas pokupiti index napokon (zbog posla nisam stigla prije) i vidim da sam među "dužnicima", odnosno moram pisati molbu jer nisam skupila 35 ects u zadnje 2 godine. Sad sam sva pretrnula od straha jer sam mislila da studeni 4. godine (prva bolonja) to ne trebaju pisati.
Možete li mi reći kakav je razlog prihvatljiv kod pisanja molbe, kod mene se radi o zaposlenju, mogu samo dodati potvrdu da sam zaposlena (iako tek zadnjih 6 mj s ugovorom o radu, za prije nemam nikakve potvrde)?

Vip

Posts : 23
Reputation : 1
Join date : 2014-07-02

Back to top Go down

35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine - Page 3 Empty Re: 35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine

Post by mandarina Fri Nov 06, 2015 8:55 am

mislim da ne treba pisati razloge zbog kojih se nije skupilo 35 ects, nego samo da pišeš molbu jer nisi skupila bodove i treba im kopija indeksa.

mandarina

Posts : 26
Reputation : 1
Join date : 2014-06-05

Back to top Go down

35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine - Page 3 Empty Re: 35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine

Post by Vip Fri Nov 06, 2015 10:56 am

Onda odlično, hvala!

Vip

Posts : 23
Reputation : 1
Join date : 2014-07-02

Back to top Go down

35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine - Page 3 Empty Re: 35 ECTS boda u zadnje dvije akademske godine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum