Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uvjet prosjek za diplomski i poslijediplomski ???

2 posters

Go down

uvjet prosjek za diplomski i poslijediplomski ??? Empty uvjet prosjek za diplomski i poslijediplomski ???

Post by slovojed Mon Oct 06, 2014 4:20 pm

vidim sad natječaj za diplomski prosijek ocjena se gleda dok se kvote ne popune

natječaj za poslijediplomski specijalistički minimalni prosjek 3,0 + preporuke 2 šrpf ???

sad imam 2,58 prosjek težinski 2,48

imam još za položit uvjetovane ispite
statistke obje
makro+monetarna
PF+Investicijsku

afi
tio
um
up

sad ova zadnja 4 zadnja ispita možda uspjem dobit ok ocjenu ali za ove uvetovane nisam baš sigurna

da li postoji mogućnost da neki ispit koji sam već položila ponovno polažem uz molbu da bi povećala prosjek ???

thanx Embarassed


slovojed

Posts : 36
Reputation : 0
Join date : 2014-06-09

Back to top Go down

uvjet prosjek za diplomski i poslijediplomski ??? Empty Re: uvjet prosjek za diplomski i poslijediplomski ???

Post by diplomac Mon Oct 06, 2014 8:15 pm

Poslijediplomski i diplomski nisu isto...

diplomac

Posts : 88
Reputation : 4
Join date : 2014-06-10

Back to top Go down

uvjet prosjek za diplomski i poslijediplomski ??? Empty Re: uvjet prosjek za diplomski i poslijediplomski ???

Post by slovojed Mon Oct 06, 2014 9:46 pm

kužim ja to

samo me sad zabrinjava ovaj loš prosijek

za diplomski sam shvatila ako sam izvanredni student prošle godine na financije se upisalo sa prosjekom 2,45

znači može se izabrat i traženi smjer s manjim prosjekom (ovisno o konkurenciji)

ali ako jednog dana poželim ići i na posljediplomski u natječaju piše prosjek 3,0 uz preporuku 2 prof.

tada da li se gleda prosjek ukupno preddiplomski+diplomski studij ??
ili prosjek na diplomskom ?

ako se gleda ukupno tada taj prosjek ne mogu ispravit kad sam gotova s preddiplomskim i diplomskim

a sad na preddiplomskom imam još 10 ne položenih ispita što znači da trebam dobit sve 5
da bi ukupno imala 3,17 prosjek
tj 130 bodova/41ispit=3,17prosjek preddiplomskog???????

slovojed

Posts : 36
Reputation : 0
Join date : 2014-06-09

Back to top Go down

uvjet prosjek za diplomski i poslijediplomski ??? Empty Re: uvjet prosjek za diplomski i poslijediplomski ???

Post by diplomac Tue Oct 07, 2014 6:58 am

Pa za diplomski se rang lista slaže po prosjeku, nema nekog minimalnog praga, ako 120. na listi ima prosjek 2,1 on upada jer je u kvoti.

A za poslijediplomski se oduvijek tražio prosjek, i da gleda ti se prosjek i diplomskog za poslijediplomski pa na njemu stigneš popraviti prosjek.

diplomac

Posts : 88
Reputation : 4
Join date : 2014-06-10

Back to top Go down

uvjet prosjek za diplomski i poslijediplomski ??? Empty Re: uvjet prosjek za diplomski i poslijediplomski ???

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum