Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako dalje?

2 posters

Go down

Kako dalje? Empty Kako dalje?

Post by 999naopako Tue Sep 16, 2014 4:28 pm

Ovako, napisat ću sve detaljno kako stanje imam pa da mi netko objasni tko je stručniji oko svega ovoga.

Redovni student na stručnom studiju, trenutno imam 30 ECTS bodova. Prijavit ću 2 ispita (koja nose ukupno 12 ECTS) sad na dekanskom roku za koja učim već neko vrijeme, nadam se da ću ih položiti. Očito je da neću moć upisat drugu godinu, tako da imam sljedeće pitanje. Vjerojatno (ali ne sigurno) ću imat 42 ECTS, to koliko sam shvatio znači da mogu upisati kolegije za 42 ECTS-a sa druge godine. E sad, ako si prebacim te kolegije za ta 42 ECTS-a, položim te i naravno moram ove sa prve godine mogu li kako još dodatno upisati 3 kolegija koja su mi ostala sa druge godine? Pitam iz razloga da se onda ne mora upisivati druga godina (3 kolegija koja su mi ostala) pa prebacivat ostatak sa treće godine.

Hvala! bounce

999naopako

Posts : 2
Reputation : 0
Join date : 2014-09-14

Back to top Go down

Kako dalje? Empty Re: Kako dalje?

Post by SpongeBob Wed Sep 17, 2014 11:43 am

Na zalost ne mozes. Prvi ti je razlog taj da ne mozes preskocit akademsku godinu (u tvom slucaju dva puta 1 pa na 3 godinu), a drugi je da nema vise ljetne skole na kojoj si moga naknadno odslusati te kolegije. Morat ces do 3 godine upisivati parcijalu i onda upisati produljenje apsolventske godine kako bi odslusao tih zaostalih 18 ECTS-a

SpongeBob

Posts : 26
Reputation : 0
Join date : 2014-08-05

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum