Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikroekonomija Šohinger (i Herceg)

3 posters

Go down

Mikroekonomija Šohinger (i Herceg) Empty Mikroekonomija Šohinger (i Herceg)

Post by Klokan94 Thu Jun 19, 2014 7:32 pm

prva sam god i zanima me da li herceg uvijek sastavlja ispite za šohingerku za mikro?
i dobro bi mi došao bilo koji savjet iz čega je najbolje učiti, ima li usmenog, kakva su pitanja bila na ova dva ljetna roka...?
unaprijed hvala Wink

Klokan94

Posts : 20
Reputation : 2
Join date : 2014-06-03

Back to top Go down

Mikroekonomija Šohinger (i Herceg) Empty Re: Mikroekonomija Šohinger (i Herceg)

Post by ivy_k Thu Jun 16, 2016 7:12 pm

Prodajem kopiranu knjigu Pindyck, Robert S., Daniel L. Rubinfeld. 2008. Mikroekonomija
i original zbirku zadataka iz Mikroekonomije (Herceg/Galetić)

ivy_k

Posts : 42
Reputation : 1
Join date : 2014-06-06

Back to top Go down

Mikroekonomija Šohinger (i Herceg) Empty Re: Mikroekonomija Šohinger (i Herceg)

Post by superflaj Fri Jun 17, 2016 8:18 am

Klokan94 wrote:prva sam god i zanima me da li herceg uvijek sastavlja ispite za šohingerku za mikro?
i dobro bi mi došao bilo koji savjet iz čega je najbolje učiti, ima li usmenog, kakva su pitanja bila na ova dva ljetna roka...?
unaprijed hvala Wink


Ja sam radila po zbirki od hercega- takvi zadaci su na ispitu.on sastavlja ispit za sohinger, ona nema usmeni.provjereno. ima i teorije i pitalica pa sam i to iz zbirke jer knjigu jednostavno nisam stigla-iako bi mi bilo pametnije da sam barem grafove pogledala/naucila. I skinula sam seminare od hercega i to sam jednom procitala dan prije ispita-pise teorija i primjeri zadataka su.
A sad, izadji na ispit 30.6., herceg nam je jucer rekao da je onda zadnji put ovakav koncept ispita. U 9mj ce biti detaljno cijela zbirka, s matematickim izvodima,itd, a to ce stvarno biti puno teze.
Ja sam jucer bila i prosla.esejska nisam znala bas, osim nacrtati graf uvozne kvote, bila je granicna korisnost,graf negativnih eksternalij, graf.prikaz odnosa MC i AC, ucinak oligopola na potrosaca.tih 5 esejskih nose po 2 boda. Pitalice se ne sjecam bas al sam ih znala 9/10, svaka nosi 1 bod. I ima jos 10 zad po 1 bod, bili su podjeljeni u 3 velika zad. 1.a) prinosi b)MPL c)MRTS 2.teorije igara a)dal ima dominantne strategije b)igra ako su tradicionalisti c)nashova ravnoteza/ravnoteze 3. Zadana fja,TC1 i TC2 a) cijena kod stackelberga b) profit ako je kartel c) kolicine kod cournota d) tocka krizanja reakcijskih krivulja

superflaj
superflaj

Posts : 83
Reputation : 1
Join date : 2014-05-18

Back to top Go down

Mikroekonomija Šohinger (i Herceg) Empty Re: Mikroekonomija Šohinger (i Herceg)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum