Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

+100
tina39
ChainedOne
zadnji vlak!
Gospodična
Mare0308
pele01
yva
dalila
Admin
velkid
Alizeja
leteci
juventina982
gabsy
binzin
timmay
Tom3000
Valentina1208
ketek
alpačino
predbolonjac dinosaur
crnokosa
Karla047
think.pink
Javorko
The_Tea
dutty
Brajo85
duwp2
zeljka777
metuz
Mediterranee
Rninaa
dareja
lam.B
eslopessa
obiukonobi
dunja1
danije_bara
zanak123
Cedevita1
ivan66
venddy
mimi05
aurorabd
lidach2007
vpecnik85
babyface
luce
tamburello
lizardking
iva1zg
cshabanian
jdimov
Medo25031
kriss
helga
ivana-2205
Playboyica
ekonomistica
marinsolin
Ivana234
Mrgica
Vip
pojmanemam
sunch4ny
Acidizer
zgbzagreb
SARA04
skipe
orehek13
mandarina
dkukec
lightblue
thinci
Woo
fireblade
leeluu
windsurfer
Kupa1
superflaj
labelofgradedgoods
WOYFG
x-woman
TONKA ZG
CiniMINIS
smedjooka
ekoeko
limeni
malichka007
majda
ukrali.mi.username
anabloodymary
tinka01
zeljac_
Min
alkos
Lonny1
Ja sam koji jesam
michaella05
104 posters

Page 29 of 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Mediterranee Wed Oct 22, 2014 1:18 pm

metuz wrote:
alpačino wrote:Jel ima još tko da mu dosad nije upisana godina tj. da mu na studomatu još piše da nije evidentiran upisni list?
Ima

Kod mene takoder jos uvijek ista situacija.

Mediterranee

Posts : 14
Reputation : 0
Join date : 2014-06-26

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by eslopessa Wed Oct 22, 2014 3:57 pm

alpačino wrote:Jel ima još tko da mu dosad nije upisana godina tj. da mu na studomatu još piše da nije evidentiran upisni list? Za izvanredne su rekli da će zadnje bit gotovi, ali vidim da dosta ljudi već tu već ima upisanu godinu.

Ako vas zabrinjava što vam još nije evidentiran upisni list, evo mog zanimljivog slučaja. Very Happy Prošle godine u devetom mjesecu upisala sam produljenje godine i više nisam navraćala na faks do devetog mjeseca ove godine. Tada sam probala prijaviti još preostali ispit a pisalo mi je na studomatu da mi nije evidentiran upisni list. Dakle, godinu dana nakon je još uvijek stajala ta obavijest. Sad, ili nisu proveli upis ili nisu proveli to da se vidi na studomatu. Što god bilo, riješilo se bez problema. Otišla sam u referadu, tamo su nešto poklikali i sve je bilo ok. Cool

eslopessa

Posts : 6
Reputation : 1
Join date : 2014-09-19

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by The_Tea Thu Oct 23, 2014 11:05 am

lam.B wrote:

pa sad doslovno zadnja kolona su ECTS bodovi....ne gledaš njih već predzadnju kolonu s popisom ispita s bolonje.....dakle nađeš u 1. koloni predmet koji sad imamo po programu i onda pogledaš u predzadnjoj koloni jel imaš taj predmet i jel kod njega piše "DA" to bi značilo da će se priznati......nisam se bazirala na to koji predmet je s koje godine...., jer eto tek sad čujem ovu info. da će nam priznati prve dvije godine i da će nas baciti na treću....ah, ne želim time razbijati glavu.....treba se uhvatiti učenja iako nije loše možda malo i kalkulirati oko toga koje ispite položiti.....ali samo to...inače....učiti, učiti i samo učiti u svakom slobodnom trenutku (kojih ja imam jako jako malo Sad ) Pozdrav....laku noć......

Hvala ti na pojašnjenju Wink

Držimo se zajedno Wink

The_Tea

Posts : 37
Reputation : 2
Join date : 2014-10-16

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Mediterranee Thu Oct 23, 2014 3:56 pm

Kada otprilike mozemo ocekivat da objave ispitne termine za 12 mj?

Nadam se da ce skoro...

Mediterranee

Posts : 14
Reputation : 0
Join date : 2014-06-26

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Mediterranee Sat Oct 25, 2014 4:33 pm

Samo da javim kolegama koji su imali problem sa studomatom da je moj danas proradio jer su me danas i upisali Smile

Mediterranee

Posts : 14
Reputation : 0
Join date : 2014-06-26

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by The_Tea Mon Oct 27, 2014 7:39 pm

Jel ima tko kakav savjet kako učit nakon 5 godina što knjige nisam takla, danas mi je prvi dan učenja i totalno sam psihički umorna, baš je teško, učim, ništa ne ostaje, i vremenski mi treba tako puno da nešto savladam, znam da mi je tek prvi dan, ali totalno me ovo koleba u daljnjem učenju, znala sam da će biti teško, ali baš ovoliko Sad

The_Tea

Posts : 37
Reputation : 2
Join date : 2014-10-16

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by gabsy Tue Oct 28, 2014 11:46 am

The_Tea wrote:Jel ima tko kakav savjet kako učit nakon 5 godina što knjige nisam takla, danas mi je prvi dan učenja i totalno sam psihički umorna, baš je teško, učim, ništa ne ostaje, i vremenski mi treba tako puno da nešto savladam, znam da mi je tek prvi dan, ali totalno me ovo koleba u daljnjem učenju, znala sam da će biti teško, ali baš ovoliko Sad

..jooooj..znam na što misliš.. Very Happy ..moja najtoplija preporuka ti je da odeš u nacionalnu..ona ti radi od 08,00 do 00,00..do 21,00 sat radi normalno..a za noćno učenje se moraš svaki dan prijaviti za taj dan (možeš ili tamo na informacijama ili ih nazvati)..to će te vratiti u studentsko okruženje..kad dodješ tamo kao da si u nekom modu za učenje..tamo su ti idealni uvijeti..nije ni pretoplo ni prehladno..stol i stolica su idealne visine..nema televizije ni kuhinje.. Very Happy atmosfera je nevjerojatno poticajna..u početku će ti možda biti čudno..gledat ćeš ljude..pa gledat tko gleda tebe..pa tko što uči..ali kroz par dana ..jednostavno se udomačiš..i sve ti je svejedno..jednostavno učiš..
..ja sam uvijek učila dolje u prizemlju..tamo di su lampice..odmah desno od ulaza..meni je taj dio najbolji..
..najbolje da si napraviš režim kao da ideš na posao..i radiš to svaki dan..

..što se učenja tiće..tek sam sad nakon svih ovih godina naučila učiti..nemam pojma kak sam prije dala sve ispite..
..meni su gotovo svi ispiti bili veliki izlasci i nisam si mogla priuštiti izlaske tipa idem vidjeti ispit..nego sam bila stvarno spremna kad sam izlazila..najbolje bi bilo da zabriješ da učiš za pet..da moraš sve znati..jer učenjem za prolaz nažalost najvjerojatnije nećeš proći..
..ruku na srce..naš faks nije među najtežim faksevima..ali kriteriji..načini ispitivanja..i količina gradiva koju traže stvarno zahtijevaju ozbiljan rad..i nema tu previše milosti..oni su svjesni da postoji i previše privatnih "fakseva" koje možeš upisati bez ikakvih ograničenja..tako da ako ne zadovoljiš njihove uvjete..neće te pustiti..nije da te žele uništiti..dapače..dosta su blagi prema nama "starima" ali ako ne znaš..nema milosti..

..ja si prvo pročitam svu literaturu..da vidim o čemu se tu radi..s obzirom da sam na predavanjima bila prije 10 godina..i krenem si sastavljati..podcrtavati i stvarati neku priču oko toga..ne mogu štrebati na pamet..ja imam taj princip da si sve pišem..imam blok i umjesto da kao ponavljam u glavi..ja si sve pišem..milion puta..tako mi je puno lakše zadržati fokus nego u glavi ponavljati..tako mi samo odlutaju misli i skužim da je prošlo sat-dva a ja zujim..ovak sam ja aktivna i full skoncentrirana na to..al to je individualno..svatko ima svoju metodu..

..bitno je napraviti plan po rokovima..vidjeti koliko realno možeš dati ispita na kojem roku..a najbitnije je da se jako dobro pripremiš za prvi ispit..jer on će ti biti potvrda da ti to još možeš..i dati ti takav polet da pomisliš..joj kak je ovo super..kak sam bila glupa kaj nisam prije počela..i dobiješ krila da bi mogla učiti bez prestanka..
..ako se polovično pripremiš..pa ne prođeš..onda tek slijedi depra..pa možda ja to ipak neću moći..ma neda mi se i slično..zato je najbolje da za prvi ispit daš sve od sebe da prođeš..
..i stvarno je sve moguće..pa i dati sve te ispite u godini dana..
..ali potrebno je posvetiti se tome..a ne učiti usput..

..i jako bitno..ne trošiti energiju na gluposti..tipa proučavati kod koga si pa studirati o tome kakav je taj profesor..pa što drugi kažu..ispiti su na razini katedre..vidiš koja ti je literatura..baciš oko na prof. stranicu da vidiš jel imaju možda objavljena pitanja ili neki dodatni materijali..pogledaš na trampi jel ima kakva skripta po kojoj se ravnaš..ali ne učiš isključivo samo iz nje..iz iskustva..smatram da za večinu predmeta samo skripte nisu dovoljne..ako trebaš instrukcije..tu smo svi mi koji smo bili na nekim instrukcijama i uvijek ćeš dobiti kvalitetnu preporuku..i to je to..

..sve u svemu..treba sve to skupa shvatiti dosta ozbiljno..odraditi to..zadovoljiti sve njihove kriterije..spremiti diplomu u džep i nastaviti sa svojim životom..
..sretno.. Very Happy

gabsy
gabsy

Posts : 39
Reputation : 2
Join date : 2014-05-30

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by The_Tea Tue Oct 28, 2014 6:15 pm

gabsy wrote:
The_Tea wrote:Jel ima tko kakav savjet kako učit nakon 5 godina što knjige nisam takla, danas mi je prvi dan učenja i totalno sam psihički umorna, baš je teško, učim, ništa ne ostaje, i vremenski mi treba tako puno da nešto savladam, znam da mi je tek prvi dan, ali totalno me ovo koleba u daljnjem učenju, znala sam da će biti teško, ali baš ovoliko Sad

..jooooj..znam na što misliš.. Very Happy ..moja najtoplija preporuka ti je da odeš u nacionalnu..ona ti radi od 08,00 do 00,00..do 21,00 sat radi normalno..a za noćno učenje se moraš svaki dan prijaviti za taj dan (možeš ili tamo na informacijama ili ih nazvati)..to će te vratiti u studentsko okruženje..kad dodješ tamo kao da si u nekom modu za učenje..tamo su ti idealni uvijeti..nije ni pretoplo ni prehladno..stol i stolica su idealne visine..nema televizije ni kuhinje.. Very Happy atmosfera je nevjerojatno poticajna..u početku će ti možda biti čudno..gledat ćeš ljude..pa gledat tko gleda tebe..pa tko što uči..ali kroz par dana ..jednostavno se udomačiš..i sve ti je svejedno..jednostavno učiš..
..ja sam uvijek učila dolje u prizemlju..tamo di su lampice..odmah desno od ulaza..meni je taj dio najbolji..
..najbolje da si napraviš režim kao da ideš na posao..i radiš to svaki dan..

..što se učenja tiće..tek sam sad nakon svih ovih godina naučila učiti..nemam pojma kak sam prije dala sve ispite..
..meni su gotovo svi ispiti bili veliki izlasci i nisam si mogla priuštiti izlaske tipa idem vidjeti ispit..nego sam bila stvarno spremna kad sam izlazila..najbolje bi bilo da zabriješ da učiš za pet..da moraš sve znati..jer učenjem za prolaz nažalost najvjerojatnije nećeš proći..
..ruku na srce..naš faks nije među najtežim faksevima..ali kriteriji..načini ispitivanja..i količina gradiva koju traže stvarno zahtijevaju ozbiljan rad..i nema tu previše milosti..oni su svjesni da postoji i previše privatnih "fakseva" koje možeš upisati bez ikakvih ograničenja..tako da ako ne zadovoljiš njihove uvjete..neće te pustiti..nije da te žele uništiti..dapače..dosta su blagi prema nama "starima" ali ako ne znaš..nema milosti..

..ja si prvo pročitam svu literaturu..da vidim o čemu se tu radi..s obzirom da sam na predavanjima bila prije 10 godina..i krenem si sastavljati..podcrtavati i stvarati neku priču oko toga..ne mogu štrebati na pamet..ja imam taj princip da si sve pišem..imam blok i umjesto da kao ponavljam u glavi..ja si sve pišem..milion puta..tako mi je puno lakše zadržati fokus nego u glavi ponavljati..tako mi samo odlutaju misli i skužim da je prošlo sat-dva a ja zujim..ovak sam ja aktivna i full skoncentrirana na to..al to je individualno..svatko ima svoju metodu..

..bitno je napraviti plan po rokovima..vidjeti koliko realno možeš dati ispita na kojem roku..a najbitnije je da se jako dobro pripremiš za prvi ispit..jer on će ti biti potvrda da ti to još možeš..i dati ti takav polet da pomisliš..joj kak je ovo super..kak sam bila glupa kaj nisam prije počela..i dobiješ krila da bi mogla učiti bez prestanka..
..ako se polovično pripremiš..pa ne prođeš..onda tek slijedi depra..pa možda ja to ipak neću moći..ma neda mi se i slično..zato je najbolje da za prvi ispit daš sve od sebe da prođeš..
..i stvarno je sve moguće..pa i dati sve te ispite u godini dana..
..ali potrebno je posvetiti se tome..a ne učiti usput..

..i jako bitno..ne trošiti energiju na gluposti..tipa proučavati kod koga si pa studirati o tome kakav je taj profesor..pa što drugi kažu..ispiti su na razini katedre..vidiš koja ti je literatura..baciš oko na prof. stranicu da vidiš jel imaju možda objavljena pitanja ili neki dodatni materijali..pogledaš na trampi jel ima kakva skripta po kojoj se ravnaš..ali ne učiš isključivo samo iz nje..iz iskustva..smatram da za večinu predmeta samo skripte nisu dovoljne..ako trebaš instrukcije..tu smo svi mi koji smo bili na nekim instrukcijama i uvijek ćeš dobiti kvalitetnu preporuku..i to je to..

..sve u svemu..treba sve to skupa shvatiti dosta ozbiljno..odraditi to..zadovoljiti sve njihove kriterije..spremiti diplomu u džep i nastaviti sa svojim životom..
..sretno.. Very Happy


Danas mi je još teži dan nego jučer, ali nadam se da ću nekako izgurati.

Gabsy neopisivo ti hvala na savjetima, na kratko smo se vidjele i upoznale, ali evo ljubim te na trudu i pomoći!

The_Tea

Posts : 37
Reputation : 2
Join date : 2014-10-16

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Tue Oct 28, 2014 6:35 pm

Da se nadovežem, učenje u NSB je puno kvalitetnije , ima restoran ( poslije posla nešto odem gore pojesti i odmah sjednem učiti), efekt učenja je veći, nego kod kuće. Da je poslije posla lagano sjediti i tamo učiti, nije, ali mi je motivacija kvalitetnija i puno veća ( gabsy trebala sam sa tobom lani spremati ME u NSB-u).
Nekada učim dolje odmah u prizemlju,mir, tišina, nema ometača, nema da nekoga gnjavi, a lakše je i za učenje.
Što se tiče ''starih '' studenata profesori i asistenti su stvarno voljni pomoći , odgovaraju na e-mailove, dolazak na konzultacije je poželjan i ne shvaćaju te kao '''nekoga tko studira ovako), nego ozbiljnije, ako ne znaš nema milosti, moraš sjesti i naučiti, a i početi učiti za 5, a ne za 2. I čitati fusnote u knjizi.
Većina starih studenata predavanja su davno odslušana, ali ako imaš mogućnosti moja preporuka ti sjesti sa bolonjcima ponovno na predavanje i seminare, najnormalnije se potpišeš na listu i nitko te neće stvarati probleme, a ako baš hoćeš iz sigurnosti samo se javiš profesoru/asistentu, kažeš da si se nakon 5 godina vratila na faks i htjela bih prisustvovati predavanjima/seminarima, da si davno odslušala. Mislim na općenite predmete. A i one sa smjera.
Također zaboravi priče ovaj je ovakav onakav, kada sjedneš i naučiš , znati ćeš i moraš biti ful spremna.Probaj se skompati sa bolonjcima jer su važni izvor informacija-iznimke uvijek potvrđuje pravilo).
Ne znam koji ti je izlazak iz javnih f, ali otišla bi ,pa makar i pala, ali stvarno uči za 5.
Shvati ozbiljno,uči za 5, sve se može.
Biti će ti teško prvih par dana, ali prislili se pa makar samo prelistala knjigu i vidjela da mi ide. bez problema.
Ja sam ti vjerojatno u četvrtak u NSB-u. Sve se može kada se hoće.
Padala sam ispite, prolazila, od solidne studentice koja je davala kako bi se reklo sve u roku sve do rujna 2008 kada mi je to bila prekretnica, eto još sam na faksu. A nadam se da ću i tu misiju uskoro završiti.
A kada prva ocjena nakon dugog vremena sleti, optimizam raste i dobiti ćeš krila.
Slažem se sa gabsy, faks nije najteži, ali moraš naučiti. Milosti nema. Sjesti i naučiti.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by The_Tea Wed Oct 29, 2014 4:36 pm

Nemam pojma koji mi je ovo izlaz na Javne, s obzirom da je prošlo 5 godina od mojeg zadnjeg izlaza na neki ispit, zaista više ne znam koliko imam izlaza za koji predmet, ali koliko se sjećam, niti jedan predmet nisam izlazila više od 3, 4 puta.

Uf, da, znam, učiti, samo učiti, tek sam počela, a već mi se povraća na tu riječ, baš je teško, i ništa mi ne ostaje u glavi, ono mučim se, čitam, učim, nekoliko sati provedem pred knjigom, ali ne ide, koma :/

The_Tea

Posts : 37
Reputation : 2
Join date : 2014-10-16

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Wed Oct 29, 2014 5:11 pm

Teško će ti biti u početku, ali kreni.
A što se tiče izlazaka pošalji mail tajnici ili odi pitati u referadi. Very Happy Bitno ti je da nije 7, i 8 izlazak, jer te ispite stvarno treba spremiti za te puteve.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by predbolonjac dinosaur Thu Oct 30, 2014 1:24 pm

Možda nekome pomogne da dobije inspiraciju...
http://predbolonjacdinosaur.blog.hr/

predbolonjac dinosaur

Posts : 1
Reputation : 0
Join date : 2014-10-30

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Thu Oct 30, 2014 8:16 pm

Evo da kažem što se tiče efekt učenja u NSB je puno veća, ja nažalost nisam stigla danas, ali kao što je kolegica gabsy rekla, može se rezervirati i noćno učenje. Jer kod kuće,vrt, internet, serije,televizija i itd.
NSB-svi uče i svi gledaju u knjige, piše.
Vidim da je dosta kolega predbolonjaca skupno učilo u NSB-u i da su uspješno položili ispite ( danas mi je žao što nisam bila dio te 'ekipe'.
Da sam učila ispit po ispit za svaki rok, bila bi gotova.
Tako bi svakom preporučila učenje u NSBu, mislim da je članarina 150 kn,ali dobro će ti doći kasnije.
I jednostavno napraviti plan po rokovima i naučiti za prolaz.
I kreni sa FIT-om do ispita.
Jer vremena baš previše nemamo. Very Happy

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by alpačino Thu Nov 06, 2014 7:45 am

Jel ima još tko da mu dosad nije evidentiran upisni list na studomatu?

alpačino

Posts : 49
Reputation : 1
Join date : 2014-06-09

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Sun Nov 09, 2014 6:44 pm

Pitanje: da li su stari studenti koji su ovdje išli u potragu za mentorom i kako stvari stoje

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Sun Nov 09, 2014 6:44 pm

Pitanje: da li su stari studenti koji su ovdje išli u potragu za mentorom i kako stvari stoje sa prihvažanjem starih studenata ( jer ja uskoro krećem u potragu) pretpostavka, treba imati razrađen koncept.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Admin Sun Nov 09, 2014 7:36 pm

Kad sam ja išao prošle godine, prvi prof. me prihvatio, došao sam samo s prijedlogom teme, a kasnije sam razradio dispoziciju i došao kod njega s tim, da bi on na kraju zaključio da mi ne može biti mentor jer nikada nije predavao taj kolegij, dakle zbog formalnih razloga nije mogao, tako da sam otišao dalje tražiti i opet sam isprve dogovorio s profesorom na drugoj katedri, samo sam rekao temu i to je to, poslije poslao emailom dispoziciju itd. Dakle, nitko me ništa nije pitao vezano za predbolonju i te priče.

Admin
Admin

Posts : 85
Reputation : 1
Join date : 2014-05-17

https://efzg.forumcroatian.com

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by ketek Mon Nov 10, 2014 10:44 am

Molim Vas pomoć. Nije mi bio rješeni upis na studomatu i kolegica me sasvim slučajno (na sreću) našla na spisku da nisam platila godinu i da se moram javit u referadu do 14.11. Platila sam sve. Da li možda zna netko o čemu se radi? Spisak studenata je prilično velik.

ketek

Posts : 5
Reputation : 0
Join date : 2014-06-20

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Mon Nov 10, 2014 10:54 am

vjerojatno nisi prilozila potvrdu ili uplatnica ti nema zig odi pa vidi u referadi

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by ketek Mon Nov 10, 2014 11:05 am

Ma nisu mi priznali seminarski rad. Kako sam prelazila s više na visoku, 1 seminar sam imala na višoj iz Marketinga, a sada sam napisala drugi i to isto iz druge godine (Poslovno upravljanje). To nisam provjeravala. Poludjet ću, znači trebam opet pisat još jedan... Crying or Very sad

ketek

Posts : 5
Reputation : 0
Join date : 2014-06-20

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by lam.B Mon Nov 10, 2014 12:51 pm

zeljac.......ako još tu i tamo proviriš na ovaj forum.....želim ti čestitati na skoroj promociji....malo sam "bacila oko" na spisak i jedino sam tebe skužila od vas 78 koliko vas je na popisu....

ČESTITKE I SVIMA OSTALIMA koji su uspjeli posao oko faksa izgurati do kraja......lijep osjećaj, kaj ne???

lam.B

Posts : 100
Reputation : 2
Join date : 2014-05-29

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Mon Nov 10, 2014 3:15 pm

lam.B wrote:zeljac.......ako još tu i tamo proviriš na ovaj forum.....želim ti čestitati na skoroj promociji....malo sam "bacila oko" na spisak i jedino sam tebe skužila od vas 78 koliko vas je na popisu....

ČESTITKE I SVIMA OSTALIMA koji su uspjeli posao oko faksa izgurati do kraja......lijep osjećaj, kaj ne???

Ne znam je l se varam al mislim da je Admin na tom spisku. I Adminu hvala na odgovoru.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Admin Mon Nov 10, 2014 3:45 pm

Je i admin, vidim da pratite na nastavi:)

Admin
Admin

Posts : 85
Reputation : 1
Join date : 2014-05-17

https://efzg.forumcroatian.com

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Mon Nov 10, 2014 3:48 pm

Da sam tako nekada davno pratila nastavu na međ.ekonomiji i da ne vodim tešku bitku sa tim kolegijom, možda bi vam se čak i ja pridružila na toj promociji. A možda još prije puno godina. Ali očito je tome trebalo biti tako. Very Happy Very Happy
Vrijeme je da počnem i ja pratiti nastavu , položim zadnji ispit + diplomski . I evo mene k vama u društvu.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Admin Mon Nov 10, 2014 4:00 pm

Ajde, ajde, već si u samom finišu, brzo ćeš i ti doći na red

Admin
Admin

Posts : 85
Reputation : 1
Join date : 2014-05-17

https://efzg.forumcroatian.com

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 29 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 40 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum