Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

+75
Vip
legantus
just_imagine
iMetal
MrHyde
whitesnake1
alpačino
jasam
optimus_prime
zackoj
brdozgd
fireblade
ukrali.mi.username
Nookie
magda321
oompaloompa
Valentina1208
juventina982
dutty
timmay
ines_
Hashyuuuk
ivana
bachanga
anita*
mgujic
keti2810
dudaefzg
Acidizer
Borko
zanak123
yva
WOYFG
juretina
charlie123
dkukec
1.bolonja
The_Tea
Jelka
mimi05
zadnji vlak!
MarioZgg
duwp2
metuz
velkid
lidach2007
Kupa1
crnokosa
Kadosh
wK8hc
Admin
ilaria
latica7
tinka01
michaella05
Ninchi
dalila
thinci
Peric
alkos
lanascm23
pele01
matejazg86
CiniMINIS
ChainedOne
sunch4ny
ekoeko
arancida
lam.B
zeljka777
superflaj
think.pink
smedjooka
Alizeja
majda
79 posters

Page 32 of 40 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Hashyuuuk Mon Sep 14, 2015 11:57 am

ne prozivam nikoga, govorim sa svoje pozicije jer kužim da se svi hvataju za poluinformacije, ja nisam tako spojen pa mi nema smisla više ništa nadodavati...ne prozivam nikoga, vjerujem da nam je svima ovo jednako banana...

Hashyuuuk

Posts : 79
Reputation : 0
Join date : 2015-08-20

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by alpačino Mon Sep 14, 2015 12:00 pm

Poz, ja sam 1. Generacija bolonje i dosad su za nas vrijedila pravila i produzenja kao i za predbolonju. Ako nam produze rok studiranja, onda super i sve je jasno, ono sto me zanima je
1. Ukoliko ne produze, jel mozemo pisat molbu za produljenje?
2. Ako se ne moze produziti, kolko sam uspio shvatiti, mozemo se prebaciti na strucni? To sa strucnim mi nije najjasnije, koja titula se dobiva sa tim i kakva je situacija sa razlikom ispita?

alpačino

Posts : 49
Reputation : 1
Join date : 2014-06-09

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by fireblade Mon Sep 14, 2015 12:15 pm

Hashyuuuk wrote:ne prozivam nikoga, govorim sa svoje pozicije jer kužim da se svi hvataju za poluinformacije, ja nisam tako spojen pa mi nema smisla više ništa nadodavati...ne prozivam nikoga, vjerujem da nam je svima ovo jednako banana...
Ma sve 5, možda se nisam dobro izrazila. I ja sam tip koji se uzda u se i u svoje kljuse. Very Happy Htjela sam reći da pišem diplomski, ne čekam odluku, ali ga pišem uz posao, malo dijete, kućanske poslove itd. Znači, ide sporije. Meni je odluka važna jer o njoj ovisi kako ću rasporediti vrijeme u ovih 15-16 dana. Ili ću se maksimalno angažirat što znači izbivanje s posla ili rad noću, ili ću nastaviti ovim tempom.  I da, svima je jednako banana.  Very Happy

fireblade

Posts : 39
Reputation : 2
Join date : 2014-06-04

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Hashyuuuk Mon Sep 14, 2015 12:21 pm

fireblade wrote:
Hashyuuuk wrote:ne prozivam nikoga, govorim sa svoje pozicije jer kužim da se svi hvataju za poluinformacije, ja nisam tako spojen pa mi nema smisla više ništa nadodavati...ne prozivam nikoga, vjerujem da nam je svima ovo jednako banana...
Ma sve 5, možda se nisam dobro izrazila. I ja sam tip koji se uzda u se i u svoje kljuse. Very Happy Htjela sam reći da pišem diplomski, ne čekam odluku, ali ga pišem uz posao, malo dijete, kućanske poslove itd. Znači, ide sporije. Meni je odluka važna jer o njoj ovisi kako ću rasporediti vrijeme u ovih 15-16 dana. Ili ću se maksimalno angažirat što znači izbivanje s posla ili rad noću, ili ću nastaviti ovim tempom.  I da, svima je jednako banana.  Very Happy

yep, tempo pisanja...samo zato sam ih lijepo zamolio da se prije sjete objavit Smile

you go girl!

Hashyuuuk

Posts : 79
Reputation : 0
Join date : 2015-08-20

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Hashyuuuk Mon Sep 14, 2015 12:25 pm

alpačino wrote:Poz, ja sam 1. Generacija bolonje i dosad su za nas vrijedila pravila i produzenja kao i za predbolonju. Ako nam produze rok studiranja, onda super i sve je jasno, ono sto me zanima je
1. Ukoliko ne produze, jel mozemo pisat molbu za produljenje?
2. Ako se ne moze produziti, kolko sam uspio shvatiti, mozemo se prebaciti na strucni? To sa strucnim mi nije najjasnije, koja titula se dobiva sa tim i kakva je situacija sa razlikom ispita?

1. nitko ne zna
2. ovo drugo je netko spomenuo da bi se prebacio jer bi dobili preveliku razliku u ispitima...a sad da li je moguće i kako izgleda mislim da ti nitko to ne može reć, ni bolonja ni predbolonja jer sumnjam da je netko već išao tom stazom...

sigurno bi ti bili ispiti razlike, ali ne razumijem jednu stvar jesi ti diplomski ili prediplomski na bolonji?

jer znam za vaš slučaj da se diplomski prebacivao već prošle godine, da su bili ispiti razlike, ali da si mogao ići od profesora do profesora i ispitivat što bi se moglo priznat (koja se razlika treba položit etc.) dakle bolonje su još kul za prebacivanje...

Hashyuuuk

Posts : 79
Reputation : 0
Join date : 2015-08-20

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by fireblade Mon Sep 14, 2015 12:43 pm

Hashyuuuk wrote:
fireblade wrote:
Hashyuuuk wrote:ne prozivam nikoga, govorim sa svoje pozicije jer kužim da se svi hvataju za poluinformacije, ja nisam tako spojen pa mi nema smisla više ništa nadodavati...ne prozivam nikoga, vjerujem da nam je svima ovo jednako banana...
Ma sve 5, možda se nisam dobro izrazila. I ja sam tip koji se uzda u se i u svoje kljuse. Very Happy Htjela sam reći da pišem diplomski, ne čekam odluku, ali ga pišem uz posao, malo dijete, kućanske poslove itd. Znači, ide sporije. Meni je odluka važna jer o njoj ovisi kako ću rasporediti vrijeme u ovih 15-16 dana. Ili ću se maksimalno angažirat što znači izbivanje s posla ili rad noću, ili ću nastaviti ovim tempom.  I da, svima je jednako banana.  Very Happy

yep, tempo pisanja...samo zato sam ih lijepo zamolio da se prije sjete objavit Smile

you go girl!

Hvala, kolega, likewise! Very Happy

fireblade

Posts : 39
Reputation : 2
Join date : 2014-06-04

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by alpačino Mon Sep 14, 2015 12:55 pm

Hashyuuuk# preddiplomski sam, 4+1. Imam jos 3 ispita.
Prosle godine sam bio na libertasu pitati. 7 ispita razlike je tamo, ostalo priznaju. Tako da ako nista drugo, morat cu gledati na takve opcije.
I da, mi 1. Generacija bolonje nemamo zavrsni rad, samo polozit ispite.

alpačino

Posts : 49
Reputation : 1
Join date : 2014-06-09

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Mon Sep 14, 2015 2:39 pm

fireblade wrote:Bok ljudi, ma znam što sa sobom nosi neplaćeni dopust. Zakon o radu, zaštiti na radu i sl. znam gotovo napamet kad mi treba u radu.
Nisam htjela ispast patetična ni pisat žalapojke, samo sam rekla da mi je još ostalo diplomski i da ću poduzeti sve u mojoj moći da diplomiram ako nam ne produže.
Krenulo je pobrojavanje kako tko stoji s diplomskim pa sam se i ja ubacila. Very Happy

Super, znači ima nas dosta sa diplomskim, ali upravo kao što kolega kaže nećemo ništa znati.
Primiti se posla ( a to sam davno trebala a ne opet raditi sve u zadnji čas).
Fireblade slažem se sa tobom.
A ima i onih koji su se prelazili sa stručnog na sveučilišni, pa im se baš ne vraća sa sveučilišnog na stručni.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Mon Sep 14, 2015 2:42 pm

Hashyuuuk wrote:ne prozivam nikoga, govorim sa svoje pozicije jer kužim da se svi hvataju za poluinformacije, ja nisam tako spojen pa mi nema smisla više ništa nadodavati...ne prozivam nikoga, vjerujem da nam je svima ovo jednako banana...

Ništa uzdajemo se u se i svoje kljuse.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by tinka01 Mon Sep 14, 2015 2:50 pm

alpačino wrote:Hashyuuuk# preddiplomski sam, 4+1. Imam jos 3 ispita.
Prosle godine sam bio na libertasu pitati. 7 ispita razlike je tamo, ostalo priznaju. Tako da ako nista drugo, morat cu gledati na takve opcije.
I da, mi 1. Generacija bolonje nemamo zavrsni rad, samo polozit ispite.
Ok,mozda nije lose prebaciti se na Libertas,ako bas ne bude druge opcije,ali treba imati na umu da je tamo skolarina oko 40.000 kn Rolling Eyes
tinka01
tinka01

Posts : 44
Reputation : 0
Join date : 2014-06-01

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by alpačino Mon Sep 14, 2015 2:53 pm

Tinka, placa se po ispitu, 3000kn ispit.

alpačino

Posts : 49
Reputation : 1
Join date : 2014-06-09

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Mon Sep 14, 2015 3:27 pm

alpačino wrote:Tinka, placa se po ispitu, 3000kn ispit.

Jesi siguran?

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by alpačino Mon Sep 14, 2015 3:31 pm

Alizeja wrote:
alpačino wrote:Tinka, placa se po ispitu, 3000kn ispit.

Jesi siguran?
Tako je bilo kad sam pitao prosle godine.

alpačino

Posts : 49
Reputation : 1
Join date : 2014-06-09

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Mon Sep 14, 2015 3:33 pm

alpačino wrote:
Alizeja wrote:
alpačino wrote:Tinka, placa se po ispitu, 3000kn ispit.

Jesi siguran?
Tako je bilo kad sam pitao prosle godine.

Ok onda.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by tinka01 Mon Sep 14, 2015 3:46 pm

Pa dobro,ajd i nije tak puno...
tinka01
tinka01

Posts : 44
Reputation : 0
Join date : 2014-06-01

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by alkos Tue Sep 15, 2015 1:08 am

ekipa s takvom pričom o prebacivanju na faks nam još ne bu ju produžili, uostalom libertas diploma ti je drek to ko da nemaš niš ak nemaš neku vezu poslije za posao
alkos
alkos

Posts : 52
Reputation : 0
Join date : 2014-05-30

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by think.pink Tue Sep 15, 2015 6:13 am

[quote="alkos"]ekipa s takvom pričom o prebacivanju na faks nam još ne bu ju produžili, uostalom libertas diploma ti je drek to ko da nemaš niš ak nemaš neku vezu poslije za posao[/quote]

Slazem se. Ne moze se usporediti studij na faksu sa Libertasom. Da ne kazem da po meni to uopce nije ni vrijedno naziva faks jer sam imala prilike vidjeti njihove ispite i zaista su gore od prilagodjenog programa, ko za teže debile. A i profil ljudi je tamo takav da im je trud nepoznanica u zivotu. Radije probajte onda sa RRiFom ili nesto slicno, samo ne Libertas i Vern.

think.pink

Posts : 103
Reputation : -1
Join date : 2014-06-24

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Hashyuuuk Tue Sep 15, 2015 6:30 am

Ok, čovjek baca sugestije jer ne želi da na kraju ostane bez svega...činjenica je da ako nemaš već posao ili ne naslijeđuješ firmu te škole nisu neka napeta reference poslodavcima...

Ima li tko potvrdu sutra za sjednicu?

Hashyuuuk

Posts : 79
Reputation : 0
Join date : 2015-08-20

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by think.pink Tue Sep 15, 2015 7:23 am

Naravno, i ja se slazem da je bolje prebaciti se negdje nego izgubiti sve.


think.pink

Posts : 103
Reputation : -1
Join date : 2014-06-24

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by ukrali.mi.username Tue Sep 15, 2015 7:40 am

U vezi prebacivanja.... Da podjelim razmišljanja i iskustvo

Prije deset godina kada sam završio Stručni studij poslovne ekonomije na EFZG (6 semestara = 3 godine) i dobio Višu stručnu spremu razmišljao sam o prelasku na Libertas.
Prvenstveno iz razloga jer mi NIJE BIO OMOGUĆEN nastavak školovanja na EFZG tj. nastavak na STRUČNOM studiju na EFZG (stjecanje Visoke stručne spreme na STRUČNOM studiju).
S obzirom da je Libertas vidio priliku kako da s još dodatne dvije godine studiranja ljudima pruži priliku da dođu do Visoke stručne spreme mnogo poznanika koji su si mogli priuštiti skupu školarinu tamo je i otišlo jer im se nije dalo studirati doslovno ispočetka na Sveučilišnom studiju na EFZG. Priznalo nam se nekoliko ispita na EFZG. Čak oni koji su se odmah prebacili imali su 5 ispita više nego oni koji su upisali razliku godinu dana kasnije.
Zašto se poduzetni EFZG nije sam sjetio organizirati nastavak Stručnog studija uz skupe (ili jeftine) školarine ne znam. Možda zato što je gospodin profesor Ivo Andrijanić (glavni za Stručni studij na EFZG) bio povezan sa Libertasom pa mu je bilo isplativije tako da povuče bivše studente na privatnu školu... 100 studenata x 5.000 eur/školarina = 500.000 eur/godišnje
Uglavnom bio sam na razgovoru u Libertasu jer je to tada sve još bilo novo. Ja i prijatelj došli kod nekog tajnika i čekamo da završi sa telefonskim razgovorom. A u telefonskom razgovoru tema je bila ta da "ne znaju šta će im napisati na diplomama". Moja "sreća" da nemam novaca pa sam se odlučio za jeftiniju i dužu verziju studiranja na Sveučilišnom studiju EFZG.
Mislio sam uz školarinu od cca 3.500 kn godišnje i MOGUĆNOST STUDIRANJA 1 "ŠKOLSKE GODINE" U 2 KALENDARSKE GODINE ZA CIJENU 1 ŠKOLARINE da ću tu i tamo moći otići na koje predavanje poslje posla i lakše proći ispite.
Zbog bolonje su nam "omogućili" BEZUVJETNI UPIS u više godine što ustvari znači da su nam gore navedenu mogućnost da kao izvanredni studenti (koji rade) imamo pravo u 2 KALENDARSKE GODINE SLUŠATI I POLAGATI 1 "ŠKOLSKU GODINU" BEZ DODATNOG TROŠKA ŠKOLARINE. Kasnije su nam naplaćivali PRODUŽETAK ROKA DIPLOMIRANJA - po meni neosnovano jer su nas požurivali i uskratili pravo studiranja 2 godine za 1 godinu.
Također LJETNA ŠKOLA nam je ukinula 1 ispitni rok tj. tko plati (i ima vremena dolaziti na predavanja) može polagati ispit. Ja osobno nisam niti jedan ispit preko ljetne škole "odradio".
Možda ja jesam lijen i uz rad studiram 10 godina ali puno je mutnog na EFZG.
Recimo "centar Munchen" gdje se upišu dodatni studenti koje zbog kvota ne mogu upisati u Zagreb pa napišu 2 odluke (1. da mogu slušati u Zagrebu, 2. da mogu polagati u Zagrebu).
Davno je bilo ali znam da sam na stepenicama pratio Matematiku....
Također kupovina knjiga u kabinetu profesora (bez računa naravno). Kad se proda 200 knjiga po 200 kn = 40.000 kn onda svi prođu ispit.

Ako sve ode kvragu i ne stignem radije idem u neku susjednu državu po starom programu diplomirati nego dobiti neki papir na Libertasu.
I diploma EFZG ne vrijedi puno bez članske iskaznice stranke na vlasti....

ukrali.mi.username

Posts : 71
Reputation : 6
Join date : 2014-06-02

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Hashyuuuk Tue Sep 15, 2015 8:23 am

u ovih 10 godina stvarno se svašta izdogađalo na EFZGu, znam više po tuđim iskustvima ali i nešto i na vlastitim ali nema smisla to iznositi ovdje
...point priče svaki dekan osim ova dva zadnja su ostavili svoj trag meni je žao što sam ih toliko prošao što sam još uvijek ovdje...  

lijepo si ovo sročio za libertas...meni osobno zbog para ovo ni ne može biti opcija

za studiranje vani jedina patka što su i tamo produženja do 2016. sad je pitanje kada bi se čovjek mogao prebacit i da ode, tj. kada bi te uopće primili...ako se sada u idućih mjesec dana zatvore upisne kvote

Hashyuuuk

Posts : 79
Reputation : 0
Join date : 2015-08-20

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by tinka01 Tue Sep 15, 2015 8:34 am

ukrali.mi.username wrote:U vezi prebacivanja.... Da podjelim razmišljanja i iskustvo

Prije deset godina kada sam završio Stručni studij poslovne ekonomije na EFZG (6 semestara = 3 godine) i dobio Višu stručnu spremu razmišljao sam o prelasku na Libertas.
Prvenstveno iz razloga jer mi NIJE BIO OMOGUĆEN nastavak školovanja na EFZG tj. nastavak na STRUČNOM studiju na EFZG (stjecanje Visoke stručne spreme na STRUČNOM studiju).
S obzirom da je Libertas vidio priliku kako da s još dodatne dvije godine studiranja ljudima pruži priliku da dođu do Visoke stručne spreme mnogo poznanika koji su si mogli priuštiti skupu školarinu tamo je i otišlo jer im se nije dalo studirati doslovno ispočetka na Sveučilišnom studiju na EFZG. Priznalo nam se nekoliko ispita na EFZG. Čak oni koji su se odmah prebacili imali su 5 ispita više nego oni koji su upisali razliku godinu dana kasnije.
Zašto se poduzetni EFZG nije sam sjetio organizirati nastavak Stručnog studija uz skupe (ili jeftine) školarine ne znam. Možda zato što je gospodin profesor Ivo Andrijanić (glavni za Stručni studij na EFZG) bio povezan sa Libertasom pa mu je bilo isplativije tako da povuče bivše studente na privatnu školu... 100 studenata x 5.000 eur/školarina = 500.000 eur/godišnje
Uglavnom bio sam na razgovoru u Libertasu jer je to tada sve još bilo novo. Ja i prijatelj došli kod nekog tajnika i čekamo da završi sa telefonskim razgovorom. A u telefonskom razgovoru tema je bila ta da "ne znaju šta će im napisati na diplomama". Moja "sreća" da nemam novaca pa sam se odlučio za jeftiniju i dužu verziju studiranja na Sveučilišnom studiju EFZG.
Mislio sam uz školarinu od cca 3.500 kn godišnje i MOGUĆNOST STUDIRANJA 1 "ŠKOLSKE GODINE" U 2 KALENDARSKE GODINE ZA CIJENU 1 ŠKOLARINE da ću tu i tamo moći otići na koje predavanje poslje posla i lakše proći ispite.
Zbog bolonje su nam "omogućili" BEZUVJETNI UPIS u više godine što ustvari znači da su nam gore navedenu mogućnost da kao izvanredni studenti (koji rade) imamo pravo u 2 KALENDARSKE GODINE SLUŠATI I POLAGATI 1 "ŠKOLSKU GODINU" BEZ DODATNOG TROŠKA ŠKOLARINE. Kasnije su nam naplaćivali PRODUŽETAK ROKA DIPLOMIRANJA - po meni neosnovano jer su nas požurivali i uskratili pravo studiranja 2 godine za 1 godinu.
Također LJETNA ŠKOLA nam je ukinula 1 ispitni rok tj. tko plati (i ima vremena dolaziti na predavanja) može polagati ispit. Ja osobno nisam niti jedan ispit preko ljetne škole "odradio".
Možda ja jesam lijen i uz rad studiram 10 godina ali puno je mutnog na EFZG.
Recimo "centar Munchen" gdje se upišu dodatni studenti koje zbog kvota ne mogu upisati u Zagreb pa napišu 2 odluke (1. da mogu slušati u Zagrebu, 2. da mogu polagati u Zagrebu).
Davno je bilo ali znam da sam na stepenicama pratio Matematiku....
Također kupovina knjiga u kabinetu profesora (bez računa naravno). Kad se proda 200 knjiga po 200 kn  = 40.000 kn onda svi prođu ispit.

Ako sve ode kvragu i ne stignem radije idem u neku susjednu državu po starom programu diplomirati nego dobiti neki papir na Libertasu.
I diploma EFZG ne vrijedi puno bez članske iskaznice stranke na vlasti....

Kolega, svaka čast na trudu....slažem se u potpunosti... (sve je kao da sam ja pisala...osim ovog izleta na Libertas, znala sam da su cijene školarine astronomske pa nisam ni išla pitati...)
Ne bi bilo fer da nam ne produže.... da su nam sa više priznali sve predmete sa smjera prilikom prebacivanja na visoku (isti predmeti kod istih profesora, čak smo neke slušali u grupama sa visokom)
možda ne bi studirali 10 godina...a ovako kada smo morali gotovo sve ispočetka, uz rad, nije ni čudo što smo studenti "metuzalemi" Very Happy
tinka01
tinka01

Posts : 44
Reputation : 0
Join date : 2014-06-01

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by whitesnake1 Tue Sep 15, 2015 8:35 am

Da li zna tko je li moguće 3. put produžiti diplomski? Ja sam ga već 2. puta zbog posla morao produžiti, a u indeksu su mi stavili žig na kojem piše rok diplomiranja: 30.09.2015. Pa sad ne znam šta bi to značilo te da li mogu produžiti opet?? Sad

whitesnake1

Posts : 13
Reputation : 0
Join date : 2015-09-15

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by ukrali.mi.username Tue Sep 15, 2015 8:47 am

[/quote] Kolega, svaka čast na trudu....slažem se u potpunosti... (sve je kao da sam ja pisala...osim ovog izleta na Libertas, znala sam da su cijene školarine astronomske pa nisam ni išla pitati...)
Ne bi bilo fer da nam ne produže.... da su nam sa više priznali sve predmete sa smjera prilikom prebacivanja na visoku (isti predmeti kod istih profesora, čak smo neke slušali u grupama sa visokom)
možda ne bi studirali 10 godina...a ovako kada smo morali gotovo sve ispočetka, uz rad, nije ni čudo što smo studenti "metuzalemi" Very Happy [/quote]

Najbolje je bilo kad mi nisu htjeli priznati ispite jer sam se godinu dana ranije prebacio na visoku.
Dakle da sam čekao godinu dana uštedio bi 500 eur za školarinu i imao 5 ispita manje za polagati. To ima samo na EFZG

Isto kad smo na Višoj polagali OSNOVE STATISTIKE morali smo zaokružiti da smo na Višoj jer su ispiti i zadaci isti kao i STATISTIKA.
A kad se prebaciš na Visoku moraš ponovno polagati ispit

Ili kad je mislim Škuflić nekima priznala Počela ekonomije a nekima ne. To je prvi došao taj je dobio potpis.

Ima toga ....

ukrali.mi.username

Posts : 71
Reputation : 6
Join date : 2014-06-02

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by ukrali.mi.username Tue Sep 15, 2015 8:49 am

Hashyuuuk wrote:u ovih 10 godina stvarno se svašta izdogađalo na EFZGu, znam više po tuđim iskustvima ali i nešto i na vlastitim ali nema smisla to iznositi ovdje
...point priče svaki dekan osim ova dva zadnja su ostavili svoj trag meni je žao što sam ih toliko prošao što sam još uvijek ovdje...  

lijepo si ovo sročio za libertas...meni osobno zbog para ovo ni ne može biti opcija

za studiranje vani jedina patka što su i tamo produženja do 2016. sad je pitanje kada bi se čovjek mogao prebacit i da ode, tj. kada bi te uopće primili...ako se sada u idućih mjesec dana zatvore upisne kvote


Pa ako imaš sve ispite položene valjda do 2016. možeš prevesti diplomski na "bosanski" ili srpski. Nemam namjeru polagati više ispita. 6 semestara na Višoj i 8 semestara na Visokoj mi je sasvim dovoljno bilo.
Da bar mogu to u ECTS bodove sve zajedno pretvoriti ....

ukrali.mi.username

Posts : 71
Reputation : 6
Join date : 2014-06-02

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 32 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 40 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum