Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

+75
Vip
legantus
just_imagine
iMetal
MrHyde
whitesnake1
alpačino
jasam
optimus_prime
zackoj
brdozgd
fireblade
ukrali.mi.username
Nookie
magda321
oompaloompa
Valentina1208
juventina982
dutty
timmay
ines_
Hashyuuuk
ivana
bachanga
anita*
mgujic
keti2810
dudaefzg
Acidizer
Borko
zanak123
yva
WOYFG
juretina
charlie123
dkukec
1.bolonja
The_Tea
Jelka
mimi05
zadnji vlak!
MarioZgg
duwp2
metuz
velkid
lidach2007
Kupa1
crnokosa
Kadosh
wK8hc
Admin
ilaria
latica7
tinka01
michaella05
Ninchi
dalila
thinci
Peric
alkos
lanascm23
pele01
matejazg86
CiniMINIS
ChainedOne
sunch4ny
ekoeko
arancida
lam.B
zeljka777
superflaj
think.pink
smedjooka
Alizeja
majda
79 posters

Page 20 of 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Fri Jul 10, 2015 1:28 pm

Ovakva identicna rasprava se vodila i lani.na forumu.pa je ipak.bio produzetak,vjerojatno,citaju forum pa cemo.vidjeti.sta ce biti.u 9 mj.ako.ne i.prije

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by alkos Fri Jul 10, 2015 5:32 pm

ja sad idem za diplomski nemrem nikog dobit svi su zauzeti
alkos
alkos

Posts : 52
Reputation : 0
Join date : 2014-05-30

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Fri Jul 10, 2015 5:51 pm

upravo to, svi su zauzeti,.i to.ce vecem dijelu.biti problem kome ostane diplomski je l.se trebalo.na pocetku akademske godine predbiljeziti, cak.je i.medj ek zauzeta ali budi uporan, krajnji.rok.je.bio.prijava veljaca, a najprije.10.mj.odmah na pocetku.godine,.a to.su neki.znali,.ako.radis da probas.tamo ako.ti.je vezano.za praksu, budi uporan, neki.su imali.srece, stav i.itd,i.obavezno im treba napomenuti da si.stari.student,.i probaj tamo,gdje.imas dvogodisnje seminarske radove

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by alkos Sat Jul 11, 2015 2:38 am

ma u ponedjeljak idem dvoje još pitat i ak ne daju idem voditelju katedre il dekanu ima da mi nađe nekog nece oni meni sad stopirat da nakon sto sam dao sve ispite ne uspijem diplomirat jer nemrem dobit temu. Zasad sam još miran al ako još budu odbijali postat ću ko ovaj panda Very Happy
btw jesi ti našla mentora
alkos
alkos

Posts : 52
Reputation : 0
Join date : 2014-05-30

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Sat Jul 11, 2015 4:31 am

Jesam al.napravila sam.jedno brdo gresaka za kojima mi.je zao sto nisam odmah pitala za teme na pocetku godine,kada su skoro.svi profesori bili slobodni, a za ostslo pp,. bilo.bi lijepo.da nam kaze hoce ili nece produziti, a ak.ti.nitko.ne da temu otici prodekanu ili.dekanu za nastavu, ili.voditelju katedre pa vidjeti sta ce oni reci za teme, a ostatak privatna porukar

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by duwp2 Sat Jul 11, 2015 11:47 am

Ja sam bila u srijedu i odmah kod prvog profesora dobila mentora. Mozda vam je najpametnije otici do tajnice katedre i vidjeti koga da pitate. Meni je tajnica savjetovala tri profesora kojima da odem i odmah me prvi prihvatio. Sad sam pak u frci to napisati i stic sve ispite rijesiti.
duwp2
duwp2

Posts : 89
Reputation : 3
Join date : 2014-06-24

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Sat Jul 11, 2015 11:57 am

ili.kod procelnika katedre, ali.ovisi o tajnicama hoce ili.nece reci, a za produzetak cemo vidjeti, ja ne mislim.NEMA PREDAJE od diplomskog,i samo. pazite da su profesori.i.asistenti predavali prije bologne, svi smo,u.istoj.frci tako.da mislim.da na odmet ne bi bilo,.mali.produzetak,a vidjet cemo,.mislim da je think.phink.u pravu i.da ni.sami. ne znaju.sta bi.sa nana,.na 3 god bologne znaju da vecima nece..pristati, ili.ce nas zakinuti.sad pred kraj,.prednost dvogodisnji,sem rad,.nade nisu sve izgubljene ali.vidjet cemo.sta ce niti

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by matejazg86 Sat Jul 11, 2015 12:01 pm

duwp2 wrote:Ja sam bila u srijedu i odmah kod prvog profesora dobila mentora. Mozda vam je najpametnije otici do tajnice katedre i vidjeti koga da pitate. Meni je tajnica savjetovala tri profesora kojima da odem i odmah me prvi prihvatio. Sad sam pak u frci to napisati i stic sve ispite rijesiti.


Koliko ti je ispita ostalo?

matejazg86

Posts : 33
Reputation : 0
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by sunch4ny Sun Jul 12, 2015 10:32 am

Molim pomoc drage kolege , ostslo mi je jos 4 ispita za inst marketing i med ekonomiju znam kaj treba ali za elektronsko poslovanje i njemacki 2 blage veze nemam ni kakvi su ispiti ni tezinu ni kaj treba molim neku dobru dusu da mi pomogne s nekom informacijom ako zna . Hvala

sunch4ny

Posts : 62
Reputation : 0
Join date : 2014-06-27

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by duwp2 Mon Jul 13, 2015 8:25 am

matejazg86 wrote:
duwp2 wrote:Ja sam bila u srijedu i odmah kod prvog profesora dobila mentora. Mozda vam je najpametnije otici do tajnice katedre i vidjeti koga da pitate. Meni je tajnica savjetovala tri profesora kojima da odem i odmah me prvi prihvatio. Sad sam pak u frci to napisati i stic sve ispite rijesiti.


Koliko ti je ispita ostalo?

imam još 4.
Rekao mi je mentor da odem što prije kupiti prijavnicu da mi se napravi prijava diplomskog i da napišem diplomski do najkasnije zadnjeg tjedna u 8 mjesecu i onda čim sredim ispite da idemo s obranom
duwp2
duwp2

Posts : 89
Reputation : 3
Join date : 2014-06-24

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by arancida Mon Jul 13, 2015 9:11 am

Što se tiče diplomskog....rekli su mi da ne trebam prijavljivati preko prijavnice pošto sam stari student.

Tko je sad u pravu?

arancida

Posts : 24
Reputation : 0
Join date : 2014-06-16

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by arancida Mon Jul 13, 2015 9:12 am

arancida wrote:Što se tiče diplomskog....rekli su mi da ne trebam prijavljivati preko prijavnice pošto sam stari student.

Tko je sad u pravu?

Odnosno, da prijavljujem tek kada položim zadnji ispit!

arancida

Posts : 24
Reputation : 0
Join date : 2014-06-16

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Admin Mon Jul 13, 2015 10:04 am

arancida wrote:
arancida wrote:Što se tiče diplomskog....rekli su mi da ne trebam prijavljivati preko prijavnice pošto sam stari student.

Tko je sad u pravu?

Odnosno, da prijavljujem tek kada položim zadnji ispit!

Inače je praksa da kad nađeš mentora i odrediš temu, kupiš prijavnicu za diplomski rad i ispuniš je, daš mentoru da ti potpiše, to možeš napraviti odmah, a prijavu u referadi radiš tek kad sravniš index, dakle kad položiš sve ispite..

Ovako nekako, ovo je netko na forumu pisao:

1. položiš sve ispite
2. predaš indeks na sravnjenje studentskog dosjea u referadu
3. dogovoriš temu diplomskog rada s mentorom (to možeš i prije 1. koraka)
4. napišeš diplomski
5. predaš mentoru na prvo čitanje
6. porješavaš sve mentorove komentare na diplomski
7. kupiš prijavnicu za diplomski i odneseš mentoru na potpis i pročelniku katedre na kojoj studiraš
8. odeš s ispunjenom prijavnicom i 4 primjerka rada u referadu i prijaviš diplomski
9. odeš na obranu s ovjerenom prijavnicom, ovjerenim jednim primjerkom rada i preostala 3 primjerka
10. diplomiraš
11. odneseš sve što ti daju na obrani natrag u referadu gdje dobiješ uplanicu na 400kn za promociju i ostale neke papire za ispuniti itd.
12. vratiš se za par dana s potvrdom banke da si uplatio 400kn i dobiješ potvrdu da si dipl.ekonomist
13. čekaš

Admin
Admin

Posts : 85
Reputation : 1
Join date : 2014-05-17

https://efzg.forumcroatian.com

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by arancida Mon Jul 13, 2015 10:42 am

Admin wrote:
arancida wrote:
arancida wrote:Što se tiče diplomskog....rekli su mi da ne trebam prijavljivati preko prijavnice pošto sam stari student.

Tko je sad u pravu?

Odnosno, da prijavljujem tek kada položim zadnji ispit!

Inače je praksa da kad nađeš mentora i odrediš temu, kupiš prijavnicu za diplomski rad i ispuniš je, daš mentoru da ti potpiše, to možeš napraviti odmah, a prijavu u referadi radiš tek kad sravniš index, dakle kad položiš sve ispite..

Ovako nekako, ovo je netko na forumu pisao:

1. položiš sve ispite
2. predaš indeks na sravnjenje studentskog dosjea u referadu
3. dogovoriš temu diplomskog rada s mentorom (to možeš i prije 1. koraka)
4. napišeš diplomski
5. predaš mentoru na prvo čitanje
6. porješavaš sve mentorove komentare na diplomski
7. kupiš prijavnicu za diplomski i odneseš mentoru na potpis i pročelniku katedre na kojoj studiraš
8. odeš s ispunjenom prijavnicom i 4 primjerka rada u referadu i prijaviš diplomski
9. odeš na obranu s ovjerenom prijavnicom, ovjerenim jednim primjerkom rada i preostala 3 primjerka
10. diplomiraš
11. odneseš sve što ti daju na obrani natrag u referadu gdje dobiješ uplanicu na 400kn za promociju i ostale neke papire za ispuniti itd.
12. vratiš se za par dana s potvrdom banke da si uplatio 400kn i dobiješ potvrdu da si dipl.ekonomist
13. čekaš

Puno hvala!!!

arancida

Posts : 24
Reputation : 0
Join date : 2014-06-16

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Mon Jul 13, 2015 8:26 pm

Dobro ovo sto duwp pise odnosi se na katedru za marketing

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by arancida Tue Jul 14, 2015 6:04 am

Alizeja wrote:Dobro ovo sto duwp pise odnosi se na katedru za marketing

Istina, ja sam pitala za sebe pošto sam na katedri za marketing.
Istu stvar mi je objasnila i ljubazna gospođa Trinajstić (same pohvale za uvijek strpljiv odgovor).

arancida

Posts : 24
Reputation : 0
Join date : 2014-06-16

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Tue Jul 14, 2015 6:26 am

Mozda se varam , mislim da svaka katedra ima svoja pravila, nista, vidjet cemo sts ce i kako ce biti , a stvarno sve pohvale gdi trinajstic

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by zanak123 Tue Jul 14, 2015 8:19 am

Vezano uz diplomski, ja sam jucer kod Krište dogovorila pisanje teme i rekao mi je da mu prijavnicu donesem tek prvi tjedan u rujnu kada ću nositi i prvu verziju rada i da ju tek tada ovjerim u referadi.

zanak123

Posts : 8
Reputation : 0
Join date : 2014-10-06

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Tue Jul 14, 2015 8:57 am

Svaka katedra ima svoje pravilo. I napomenite svojim mentorima da ste stari studenti.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by thinci Wed Jul 15, 2015 4:35 pm

zanak123 wrote:Vezano uz diplomski, ja sam jucer kod Krište dogovorila pisanje teme i rekao mi je da mu prijavnicu donesem tek prvi tjedan u rujnu kada ću nositi i prvu verziju rada i da ju tek tada ovjerim u referadi.

I ja sam isto u pon, odmah dobila odobrenje za pisanje diplomskog kod D. Hruške, kat. za menadžment. Došla sam na konzultacije. Bila 3-5 min.
Rekla sam da sam stari student i da bih voljela pisati diplomski. Dogovorili smo temu (još mi je lik, car, rekao: "uzmite si kolegice tu i tu temu, jer za to imate najviše literature"; dakle manje muke po pisanju diplomca za mene; i fala mu do Neba kaj je bio tako obziran!!). I to je to.

Pitala sam jer što trebam prijavljivati- kada, kome, gdje i što... Rekao mi je neka samo donesem početkom 09 mj rad i da ćemo onda sve to riješiti u 09. mj.! cheers

Tako da, sve se može- a čula sam btw, da je Ivo Strugar sa kat. za Informatiku odličan (brzo odgovara na upite, i može se slati sve na provjere i putem e-maila!!!!!) tako da to je Bonus!

Sretno svima! Smile Smile Smile

thinci

Posts : 16
Reputation : 1
Join date : 2014-06-16

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Wed Jul 15, 2015 5:20 pm

thinci wrote:
zanak123 wrote:Vezano uz diplomski, ja sam jucer kod Krište dogovorila pisanje teme i rekao mi je da mu prijavnicu donesem tek prvi tjedan u rujnu kada ću nositi i prvu verziju rada i da ju tek tada ovjerim u referadi.

I ja sam isto u pon, odmah dobila odobrenje za pisanje diplomskog kod D. Hruške, kat. za menadžment. Došla sam na konzultacije. Bila 3-5 min.
Rekla sam da sam stari student i da bih voljela pisati diplomski. Dogovorili smo temu (još  mi je lik, car, rekao: "uzmite si kolegice tu i tu temu, jer za to imate najviše literature"; dakle manje muke po pisanju diplomca za mene; i fala mu do Neba kaj je bio tako obziran!!). I to je to.

Pitala sam jer što trebam prijavljivati- kada, kome, gdje i što... Rekao mi je neka samo donesem početkom 09 mj rad i da ćemo onda sve to riješiti u 09. mj.! cheers

Tako da, sve se može- a čula sam btw, da je Ivo Strugar sa kat. za Informatiku odličan (brzo odgovara na upite, i može se slati sve na provjere i putem e-maila!!!!!) tako da to je Bonus!

Sretno svima! Smile Smile Smile

Samo provjeri da je predavao bio asistent prije bologne, ako ništa drugo budeš tražila drugog mentora na katedri i jesi sa tog smjera.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by thinci Wed Jul 15, 2015 6:09 pm

Ne trebam ništa provjeravati. Easy girl!

I da... ("..ako ništa drugo budeš tražila drugog mentora " - kaj se komentara tiče, ako već napamet stvaraš zaključke, molim te barem probaj da nije negativan komentar!!!!) Ne znam od kuda stvaraš ovakve zaključke. Pa valjda znamo razgovarati kad dođemo tražiti temu.. Ako si već aktivna možeš barem prvo biti pozitivna u svojim pretpostavkama i razmišljanjima, a tek onda pretopstaviti negativno; a ne obrnuto.. haloo!!! Ajmo malo SVI pozitive ovdje!!

Rekao mi je da će mi on biti mentor. (Pa ne ide davanje diplomskog od profesora prema studentu sam tak... Kuc Kuc! Da? Hi, znate, paaa - ja bih dilomski!? Ajd, zeno, može onda diplomski kad već želiš. Ok, fala vam prof. Ma ništa ženo. Hajd onda, see you in 2 months, ok!)...

Znaju oni što im je job. Btw, dogovaraju se kod sebe na katedrama i sjednicama tko će šta kome, od profesora do predmeta itd.. neki prof umru, neki odu u penziju, neki asistenti postanu docenti a neki se predmeti izgube i/ili promjene.. sve je to individualno i ne treba općenito (koliko vidim da je očito nekeko jako In na ovom forumu, filozofirati!).

Znaći, ja sam u pon rekla: Ja sam vam stari student. Imam ocjenu izvrstan iz kolegija Teorija odlučivanja koju sam slušala kod prof. Tipurića kad ste mu vi bil asistent. I da li mogu pisati diplomski.

Dala sam mu odmah tamo i svoje prijedloge za diplomski, tj tri teme. Čovjek me poslušao. Dogovorili smo jednu od tih tri teme koje sam mu iznjela. I rekao mi je: ja ću Vam biti Mentor. Donesite rad u 09 mj, i onda ćemo sve tek tada u 09 riješiti i papirologiju. Biti će sve ok, vidjet će te!

To sam napisala samo zato da olakšam nekom sudentu da vidi da nije teško i mučno dobiti odobrenje, nego je sve stvar osobnog izbora, stava, profesora i katedre. Ali ako ovo nekoga ohrabri. Super! Upravo je zato to i ovdje napisano.

Btw, ja sa sa smjera marketing, (ali ne bih ni za živu glavu na toj pačeničkoj katedri gdje su svi nešto nabrijani i nafurani pisala rad). Dok sam sudirala onda sam si bila ovaj kolegij uzela kao izborni predmet, a to je kolegij sa katedre za Organizaciju i menadžment. Tada je bio Teorija odlučivanja a sada je mislim Poslovno odlučivanje.

Znam čak i neke ljude koji su na katedri za mkt imali do 06 mj dogovrene teme, pa su izvoljevali tamo od njih bijesne gliste. Stoga je frendica u 06 mj otišla onak pitati na katedru za Turizam da li može pisati rad kod nekog predmeta kojeg je slušala; i žena joj rekla da može. U međuvremenu je sad već do 07 mj, predala pola svog diplomskog.

Tako da, Bottom Line, olakšajte si život i tamo gdje ne ide pokucajte na druga vrata, drugi prozor, pronađite drugu mišju rupu, what ever... samo se maknite od pesimističnih misli i tak će te jedino uspjeti vidjeti širu perspektivu, jasniju sliku i riješiti svoju situaciju.. To bih svima od srca željela! Smile

Over and Out!

thinci

Posts : 16
Reputation : 1
Join date : 2014-06-16

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by duwp2 Wed Jul 15, 2015 6:52 pm

Meni su na mojoj katedri rekli da sada riješim prijavnicu kad je manje strke i gužve da ne bi bila panika sa hvatanjem pročelnice katedre, da ju ona potpiše, na jesen kada ću imati i hrpu drugih stvari za obavljati. Ionako će mi bit panika sa svim drugim stvarima tako da ako nešto mogu prije riješiti zašto ne.

I još jedno pitanje jel moguće da su oni ovaj utorak tj jučer imali neku sjednicu, jer sam načula na hodniku dvoje profesora do komentiraju nešto na tu temu (kao jesi bila već na sjednici i ova druga je rekla da je i to je sve što sam uspjela ćuti)
duwp2
duwp2

Posts : 89
Reputation : 3
Join date : 2014-06-24

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Wed Jul 15, 2015 7:59 pm

thinci wrote:Ne trebam ništa provjeravati. Easy girl!

I da...  ("..ako ništa drugo budeš tražila drugog mentora " - kaj se komentara tiče, ako već napamet stvaraš zaključke, molim te barem probaj da nije negativan komentar!!!!) Ne znam od kuda stvaraš ovakve zaključke. Pa valjda znamo razgovarati kad dođemo tražiti temu.. Ako si već aktivna možeš barem prvo biti pozitivna u svojim pretpostavkama i razmišljanjima, a tek onda pretopstaviti negativno; a ne obrnuto.. haloo!!! Ajmo malo SVI pozitive ovdje!!

Rekao mi je da će mi on biti mentor. (Pa ne ide davanje diplomskog od profesora prema studentu sam tak...  Kuc Kuc! Da? Hi, znate, paaa - ja bih dilomski!? Ajd, zeno, može onda diplomski kad već želiš. Ok, fala vam prof. Ma ništa ženo. Hajd onda, see you in 2 months, ok!)...

Znaju oni što im je job. Btw, dogovaraju se kod sebe na katedrama i sjednicama tko će šta kome, od profesora do predmeta itd.. neki prof umru, neki odu u penziju, neki asistenti postanu docenti a neki se predmeti izgube i/ili promjene.. sve je to individualno i ne treba općenito (koliko vidim da je očito nekeko jako In na ovom forumu, filozofirati!).

Znaći, ja sam u pon rekla: Ja sam vam stari student. Imam ocjenu izvrstan iz kolegija Teorija odlučivanja koju sam slušala kod prof. Tipurića kad ste mu vi bil asistent. I da li mogu pisati diplomski.

Dala sam mu odmah tamo i svoje prijedloge za diplomski, tj tri teme. Čovjek me poslušao. Dogovorili smo jednu od tih tri teme koje sam mu iznjela. I rekao mi je: ja ću Vam biti Mentor. Donesite rad u 09 mj, i onda ćemo sve tek tada u 09 riješiti i papirologiju. Biti će sve ok, vidjet će te!

To sam napisala samo zato da olakšam nekom sudentu da vidi da nije teško i mučno dobiti odobrenje, nego je sve stvar osobnog izbora, stava, profesora i katedre. Ali ako ovo nekoga ohrabri. Super! Upravo je zato to i ovdje napisano.

Btw, ja sa sa smjera marketing, (ali ne bih ni za živu glavu na toj pačeničkoj katedri gdje su svi nešto nabrijani i nafurani pisala rad). Dok sam sudirala onda sam si bila ovaj kolegij uzela kao izborni predmet, a to je kolegij sa katedre za Organizaciju i menadžment. Tada je bio Teorija odlučivanja a sada je mislim Poslovno odlučivanje.

Znam čak i neke  ljude koji su na katedri za mkt imali do 06 mj dogovrene teme, pa su izvoljevali tamo od njih bijesne gliste. Stoga je frendica u 06 mj otišla onak pitati na katedru za Turizam da li može pisati rad kod nekog predmeta kojeg je slušala; i žena joj rekla da može. U međuvremenu je sad već do 07 mj, predala pola svog diplomskog.

Tako da, Bottom Line, olakšajte si život i tamo gdje ne ide pokucajte na druga vrata, drugi prozor, pronađite drugu mišju rupu, what ever... samo se maknite od pesimističnih misli i tak će te jedino uspjeti vidjeti širu perspektivu, jasniju sliku i riješiti svoju situaciju.. To bih svima od srca željela! Smile

Over and Out!

Gle, nisam ništa negativno komentirala, pitala sam jesi slučajno bila na organizaciji i managmentu. Očito je sve stvar osobnog izbora, dana i svega kada pitaš, uvijek sam bila dobronamjerna naspram i uvijek sam se trudila  pomoći i sa savjetimai sa svime i itekako moralna podrška ( nadam se da ti to može većina potvrditi, možda se varam.
Znam kako se dogovoraju teme , jedan rad sam već napisala na višoj. Stvarno nema potreba za ovakvim negativnim komentarima.
Neki studenti su imali problema kod traženja mentora ( neki su iz prve našli , i svakako).
Dobronamjerno sam upozorila da se pita da li su predavali prije bologne ( Admin je konkretno rekao o čemu se radi).
Oduvijek sam ovdje davala svima pozitivne komentare i ohrabrila kao što su i drugi meni.
Ne znam kako je kolega alkos završio sa dobivanjem diplomskog i je li pronašao nekoga, neki su se namučili, a neki se nisu. Sve ovisi o tome.
Uvijek sam si dala truda da drugome pomognem za sve ostalo i pomoći i savjetima, a to ti većina može potvrditi tako da me nema potrebe napadati.

Zanimalo bi me baš da li je kolega alkos dobio diplomski, je l uspio pronaći mentora.


Last edited by Alizeja on Wed Jul 15, 2015 8:03 pm; edited 1 time in total

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Wed Jul 15, 2015 8:01 pm

duwp2 wrote:Meni su na mojoj katedri rekli da sada riješim prijavnicu kad je manje strke i gužve da ne bi bila panika sa hvatanjem pročelnice katedre, da ju ona potpiše, na jesen kada ću imati i hrpu drugih stvari za obavljati. Ionako će mi bit panika sa svim drugim stvarima tako da ako nešto mogu prije riješiti zašto ne.

I još jedno pitanje jel moguće da su oni ovaj utorak tj jučer imali neku sjednicu, jer sam načula na hodniku dvoje profesora do komentiraju nešto na tu temu (kao jesi bila već na sjednici i ova druga je rekla da je i to je sve što sam uspjela ćuti)

Da jesu imali su jučer sjednicu, o čemu je bilo riječ, ne znam.
Za ostalo pošalji privatnu poruku prema meni pa ću ti odgovoriti. Ne znam zašto mi je tako da ne mogu slati privatnu poruku prema tebi.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 20 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum