Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol)

+2
jmaric11
lollabella
6 posters

Go down

Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol) Empty Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol)

Post by lollabella Fri Jun 20, 2014 7:12 pm

Pozdrav društvo...
stari forum je, jel, otišao u ropotarnicu povijesti, pa da tu pitam... Da li ima usmenog kod nje i kakav je?
Da li se uči po Rosenu i dalje i onoj Javne u Hrvatskoj?
Tenkju! Very Happy
lollabella
lollabella

Posts : 13
Reputation : 0
Join date : 2014-06-11
Location : Tamo negdje, tamo daleko...

Back to top Go down

Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol) Empty Re: Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol)

Post by jmaric11 Mon Jun 30, 2014 9:45 am

ne znam za nju al kod simovica ima usmeni ako si npr 3/4 pa hoces 4 (ocjenu vise), pretpostavljam da je tako kod svih. a za ispit se uci isto kao i kod simovica, njihove prezentacije kao osnova, super je ici na predavanja pa nadopuniti i te prezentacije uskladiti, a za neke stvari se jednostavno moraju otvoriti knjige (grafovi i pojasnjenja nekih stvari)..  Smile 

jmaric11

Posts : 1
Reputation : 3
Join date : 2014-06-30

Back to top Go down

Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol) Empty Re: Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol)

Post by Orcish Tue Jul 01, 2014 6:07 am

Nema usmenog.

Prodji sve po predavanjima, prosiri s knjigama, a onda uzmi onih 200 pitanja i nadji si odgovore na njih(najlakse ti je pored pitanja si napises na kojoj stranici ti je odgovor) i koncentriraj se na to.

Fun fact, ovaj ispit je nekim cudom upetostrucio prolaznost nakon sto je profa prosla kroz razvod i ponovno se udala i dobila klinca, predivno mi je sto njihovi privatni zivoti uopce ne utjecu na nas. Smile

Orcish

Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2014-06-19

Back to top Go down

Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol) Empty Re: Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol)

Post by lala Mon Sep 22, 2014 10:04 am

Da li netko ima slikane rezultate sa 2. roka ?

lala

Posts : 21
Reputation : 0
Join date : 2014-09-22

Back to top Go down

Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol) Empty Re: Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol)

Post by Javorko Thu Oct 02, 2014 7:03 pm

Draga Gabsy, hvala ti u ime svih Smile

Evo linka:
http://www.mediafire.com/view/k6z8i409qaizccb/Odgovori_na_pitanja_iz_JF_u_HR.docx

Sretno svima, a nasoj gabsy jos jednom puno puno hvala Smile

Javorko

Posts : 694
Reputation : 46
Join date : 2014-05-24
Age : 39

Back to top Go down

Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol) Empty Re: Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol)

Post by lala Sun May 24, 2015 8:49 pm

2. rok u 2.mj 2015.
KP Pokazatelji ekonomske snage
KP graf coaseov teorem
KP razmjena glasova na primjeru
zasto se drzava treba ukljuciti u trziste zdravstvenuh usluga
oporezivanje trosarina
prirezi, stope

lala

Posts : 21
Reputation : 0
Join date : 2014-09-22

Back to top Go down

Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol) Empty Re: Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol)

Post by danijela1901 Tue Sep 08, 2015 6:46 pm

Pozdrav.. ostale su mi jos javne za polozit tako da.. svi podaci su se vec 10 puta promijenili xD
Zanima me zapravo jel jos uvijek postoji onih 200 pitanja i na ispitu dolaze zaista samo ta pitanja? Naime, vidjela sam da je prosle godine na ljetnom bilo pitanje 'bismarckov i beveridgeov model financiranja soc osig'.. tog nema medu tih 200 pitanja..a ni medu onih 160 sta sam vidjela da se tu vrti pa ono..a morala bih to polozit na dekanskom sad (kombiniram skripte dvije i dvije knjige..do toga je doslo

danijela1901

Posts : 4
Reputation : 0
Join date : 2015-09-05

Back to top Go down

Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol) Empty Re: Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol)

Post by lollabella Wed Sep 09, 2015 8:09 am

danijela1901 wrote:Pozdrav.. ostale su mi jos javne za polozit tako da.. svi podaci su se vec 10 puta promijenili xD
Zanima me zapravo jel jos uvijek postoji onih 200 pitanja i na ispitu dolaze zaista samo ta pitanja? Naime, vidjela sam da je prosle godine na ljetnom bilo pitanje 'bismarckov i beveridgeov model financiranja soc osig'.. tog nema medu tih 200 pitanja..a ni medu onih 160 sta sam vidjela da se tu vrti pa ono..a morala bih to polozit na dekanskom sad (kombiniram skripte dvije i dvije knjige..do toga je doslo
Ja sam ti skinula pitanja sa grupe EFZG Obvezni kolegiji koja su skupljana tu sa foruma i sa Fejsa i svašta, i koliko vidim, ima to pitanje.
Bila sam kod Šimurine, prebacila se Šimoviću, učila za prvi kolokvij iz njegovih prezentacija i pala jer nisam se mogla sjetit jednog KP.
Onda sam za ispitni rok skinula ta pitanja i odgovarala na njih. Ostale mi zadnje tri ili 4 stranice pitanja (računaj da se ponavljaju) i dobila sam 3/4. Pitao me primarni saldo (jedinu stvar na koju nisam našla konkretan odgovor) i dao mi 3. Smile

Ako mi netko pojasni kako se ovdje uploada ili mi da mail da mu pošaljem, proslijedim ta pitanja i svoje odgovore.
S tim da ja skriptu od 200 pitanja sam jedva taknula Smile
lollabella
lollabella

Posts : 13
Reputation : 0
Join date : 2014-06-11
Location : Tamo negdje, tamo daleko...

Back to top Go down

Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol) Empty Re: Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol)

Post by danijela1901 Wed Sep 09, 2015 9:33 am

Super... hvala ti puno za info Smile

Možeš mi to onda poslati na danijela1901@hotmail.com

Hvala još jedanput Smile

danijela1901

Posts : 4
Reputation : 0
Join date : 2015-09-05

Back to top Go down

Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol) Empty Re: Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol)

Post by lollabella Wed Sep 09, 2015 8:09 pm

Poslano. S tim da zadnjih par stranica nisam prošla i odgovorila, možda ima koje pitanje koje se nije ponovilo i na koje treba odgovoriti Smile
lollabella
lollabella

Posts : 13
Reputation : 0
Join date : 2014-06-11
Location : Tamo negdje, tamo daleko...

Back to top Go down

Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol) Empty Re: Javne financije - prof Nika Šimurina (Sokol)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum