STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Page 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Javorko on Wed Jun 04, 2014 4:42 pm

Braaavoooo Very Happy
Svidja mi se ovo Dado Smile
Pravo ime (ime kojim me svi zovu u RL-u).
Iako Javorka koristim/koristite 9 godina Smile

.... i da, nema na cemu i svaki sljedeci put Smile

Gospodinu Adminu svaka cast!!
No, to je opce poznata stvar cheers 
Od prvog dana na ''starom'' (jos uvijek postojecem) forumu je bio legenda, a takav je i ostao :hail:

Javorko

View user profile

Back to top Go down

Post by Alizeja on Wed Jun 04, 2014 5:50 pm

Super gabs, još malo do kraja.

Alizeja

View user profile

Back to top Go down

Post by lam.B on Wed Jun 04, 2014 9:18 pm

gabs, čestitam....samo tako do kraja i u rujnu bi se mogla pohvaliti.....

lam.B

View user profile

Back to top Go down

Post by gabsy on Thu Jun 05, 2014 5:25 am

..thanx svima.. Wink..Dado..od tebe uvijek samo pozitiva..Wink..
..curke..sretno i vama na rokovima..
gabsy

View user profile

Back to top Go down

Post by ekoeko on Thu Jun 05, 2014 9:31 am

lam.B wrote:Može pitanje? Je li itko od starih studenata bio na ispitu iz GH pa da potvrdi (ili opovrgne) da se od ovog roka ispit piše po novom konceptu tj. da ima 15 pitalica, 5 nadopunjavanja i 5 esejskih pitanja.
To je među zadnjim informacijama na starom forumu na topicu za GH i informacija stiže s katedre

evo, ja sam bio i da - ispit je po tom novom konceptu... 15+5+5. koliko sam shvatio, iz svake grupe za prolaz na ispitu se mora imati najmanje 50%, no sveukupno iz čitavog ispita minimalno 60%. piše se nekih 35 minuta. nemojte se previše oslanjati na pitalice, nadopunjavanja i esejska pitanja koja su kružila starim forumom jer, iako su se baš neka pitanja ponovila u takvoj ili pomalo izmijenjenoj formi, na ovom je roku većina njih je bilo nešto "novo" - ponajviše što se esejskih pitanja tiče. među pitalicama i nadopunjavanjima je bilo određenih ponavljanja.

meni su osobno najteža ta esejska zbog kojih znam da nisam zadovoljio za prolaz. bilo je npr. pojasniti državni proračun i konsolidirani proračun, nešto s obveznim pričuvama - zašto su uvedene, mislim da je bilo nešto vezano uz poglavlje 13.4. (siromaštvo), pa iz poglavlja 8.5. ono vertikalnom pristupu i horizontalnom... i bilo je objasniti tri osnovne funkcije trgovine.

ekoeko

View user profile

Back to top Go down

Post by lam.B on Thu Jun 05, 2014 11:54 am

ekoeko puno ti hvala što si se javio i potvrdio informaciju o novom konceptu iz GH, pa ako se sjećaš i koje pitalice i nadopunjalice da ih podijeliš s nama čisto da vidimo kako su koncipirana
Još jednom hvala
Pozdrav

lam.B

View user profile

Back to top Go down

Post by malichka007 on Thu Jun 05, 2014 12:27 pm

Ako je netko bio na MM 2.6. molim da podijeli pitanja. Ja se spremam 16.ako opet ne odustanem od straha;) jos samo to pa nikako rijesit;(
malichka007

View user profile

Back to top Go down

Post by ekoeko on Thu Jun 05, 2014 4:35 pm

lam.B wrote:ekoeko puno ti hvala što si se javio i potvrdio informaciju o novom konceptu iz GH, pa ako se sjećaš i koje pitalice i nadopunjalice da ih podijeliš s nama čisto da vidimo kako su koncipirana
Još jednom hvala
Pozdrav

nema na čemu Smile.

trenutno mi ništa ne pada na pamet osim možda za nadopuniti da se napiše što čini aktivu, a što pasivu demografske bilance i bila je jedna čiji je odgovo bio "minimalna plaća" Smile (e te dvije su se ustvari ponovile - valjda sam ih zato upamtio Very Happy ). kako planiram na ovaj drugi rok, kako ću učiti, vjerojatno ću se prisjetiti pitanja pa do tog roka javim što je još bilo Wink. od pitalica... sveg pomalo... slično ko na ranijim rokovima - takav tip pitanja. bilo je nekih postotaka, no ne mogu se sjetiti vezano uz što točno.

ekoeko

View user profile

Back to top Go down

Post by smedjooka on Fri Jun 06, 2014 11:53 am

Pozdrav svima,vidim da nas dosta ima!  Very Happy 
Please,napišite ako saznate da li će nam produžiti studiranje! Hvala

smedjooka

View user profile

Back to top Go down

Post by tinka01 on Fri Jun 06, 2014 1:22 pm

smedjooka wrote:Pozdrav svima,vidim da nas dosta ima!  Very Happy 

Tko prvi sazna,nek javi,a onda bi se mogli naci na kavi da proslavimo produzetak :-D
tinka01

View user profile

Back to top Go down

Post by Alizeja on Fri Jun 06, 2014 6:22 pm

tinka01 wrote:
smedjooka wrote:Pozdrav svima,vidim da nas dosta ima!  Very Happy 

Tko prvi sazna,nek javi,a onda bi se mogli naci na kavi da proslavimo produzetak :-D

Kolike su šanse da nam se produži rok diplomiranja. Ako netko sazna nešto, također neka javi  Very Happy

Alizeja

View user profile

Back to top Go down

Post by ekoeko on Fri Jun 06, 2014 7:08 pm

Alizeja wrote:Kolike su šanse da nam se produži rok diplomiranja. Ako netko sazna nešto, također neka javi  Very Happy

otvara se kladionica u vezi toga? Very Happy

ekoeko

View user profile

Back to top Go down

Post by Alizeja on Fri Jun 06, 2014 7:14 pm

Da se bar kladionica otvori, ne znam. Mogla bi.

Alizeja

View user profile

Back to top Go down

Post by timmay on Mon Jun 09, 2014 7:07 am

ekoeko wrote:
lam.B wrote:ekoeko puno ti hvala što si se javio i potvrdio informaciju o novom konceptu iz GH, pa ako se sjećaš i koje pitalice i nadopunjalice da ih podijeliš s nama čisto da vidimo kako su koncipirana
Još jednom hvala
Pozdrav

nema na čemu Smile.

trenutno mi ništa ne pada na pamet osim možda za nadopuniti da se napiše što čini aktivu, a što pasivu demografske bilance i bila je jedna čiji je odgovo bio "minimalna plaća" Smile(e te dvije su se ustvari ponovile - valjda sam ih zato upamtio Very Happy). kako planiram na ovaj drugi rok, kako ću učiti, vjerojatno ću se prisjetiti pitanja pa do tog roka javim što je još bilo Wink. od pitalica... sveg pomalo... slično ko na ranijim rokovima - takav tip pitanja. bilo je nekih postotaka, no ne mogu se sjetiti vezano uz što točno.

Pozdrav.

buduci da si bio na prvom roku ovaj mjesec, za kada su najavili objavu rezultata? izlazim na rok 17. pa bi mi trebala neka okvirna informacija kada bi mogli biti rezultati za taj rok...

hvala!

timmay

View user profile

Back to top Go down

Post by CiniMINIS on Mon Jun 09, 2014 9:38 am

timmay wrote:
ekoeko wrote:
Još jednom hvala
Pozdrav

nema na čemu Smile.

trenutno mi ništa ne pada na pamet osim možda za nadopuniti da se napiše što čini aktivu, a što pasivu demografske bilance i bila je jedna čiji je odgovo bio "minimalna plaća" Smile(e te dvije su se ustvari ponovile - valjda sam ih zato upamtio Very Happy). kako planiram na ovaj drugi rok, kako ću učiti, vjerojatno ću se prisjetiti pitanja pa do tog roka javim što je još bilo Wink. od pitalica... sveg pomalo... slično ko na ranijim rokovima - takav tip pitanja. bilo je nekih postotaka, no ne mogu se sjetiti vezano uz što točno.

Pozdrav.

buduci da si bio na prvom roku ovaj mjesec, za kada su najavili objavu rezultata? izlazim na rok 17. pa bi mi trebala neka okvirna informacija kada bi mogli biti rezultati za taj rok...

hvala!

Buduci da su nas predbolonjce sad prosle godine upisali kao izvanredne studente, jel to znaci da smo iz gh svi kod bogdana ili sto?
malo me zbunjuju ta prebacivanja od profesora do profesora  Neutral 
CiniMINIS

View user profile

Back to top Go down

Produžetak roka diplomiranja - iskustva drugih fakulteta

Post by ukrali.mi.username on Mon Jun 09, 2014 11:45 am

Naišao sam na jednu pozitivnu odluku od 18.09.2013.g. za "stare studente" sa Sveučilišta u Rijeci - Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu.

"Studentu dodiplomskog sveučilišnog studija upisanom po (starom studijskom prognmu) odobrava se rok zavrsetka studija od 11 godina računajući od upisa u I. godinu studija"

ODLUKA

ukrali.mi.username

View user profile

Back to top Go down

Post by ekoeko on Mon Jun 09, 2014 1:26 pm

timmay wrote:Pozdrav.

hvala!

ovisno od asistenta pojedinog profesora, rezultati su bili objavljeni na netu vec isti ili drugi dan. a za uvid u ispite i usmene evo rasporeda (na drugoj stranici dokumenta) od tog prvog roka: http://web.efzg.hr/dok/MGR/ssmolic/RASPORED%20PISMENIH%20I%20USMENIH%20ISPITA%203-4-06%202014.pdf

ekoeko

View user profile

Back to top Go down

Post by ekoeko on Mon Jun 09, 2014 1:29 pm

CiniMINIS wrote:Buduci da su nas predbolonjce sad prosle godine upisali kao izvanredne studente, jel to znaci da smo iz gh svi kod bogdana ili sto?
malo me zbunjuju ta prebacivanja od profesora do profesora  Neutral 

ja sam izvanredni vec duze godina kad smo jos svi pripali prof. Druzicu. najbolje nazovi tajnicu katedre pa pitaj ako je doslo do kakvih izmjena za vas "novije" izvanvredne Smile.

ekoeko

View user profile

Back to top Go down

Post by ekoeko on Mon Jun 09, 2014 1:32 pm

jel bi netko od vas koji planirate na GH na drugi rok, ukoliko ispit prijavljujete preko studomata (ne putem OPUS-a), mogao pogledati sto vam pise - koji je posljednji dan za prijavu?

hvala!

ekoeko

View user profile

Back to top Go down

Post by velkid on Mon Jun 09, 2014 1:58 pm

ekoeko wrote:jel bi netko od vas koji planirate na GH na drugi rok, ukoliko ispit prijavljujete preko studomata (ne putem OPUS-a), mogao pogledati sto vam pise - koji je posljednji dan za prijavu?

hvala!

Prijave do: 13.06.2014 23:59

velkid

View user profile

Back to top Go down

Post by TONKA ZG on Mon Jun 09, 2014 3:32 pm

Pozdrav svima!
A što, vlasnik starog foruma ne da bazu?
Bilo bi bolje da se čitav forum prebaci ovdje.
Jer ima puno informacija vezanih uz papirologiju i uputstva koja su u postovima koje bi šteta bilo izgubiti...

Da li ga je netko tražio to?

p.s. sori što tu upadam ali vidim da se tu vodi jedina rasprava na forumu  Embarassed 
TONKA ZG

View user profile

Back to top Go down

Post by smedjooka on Mon Jun 09, 2014 3:55 pm

TONKA ZG wrote:Pozdrav svima!
A što, vlasnik starog foruma ne da bazu?
Bilo bi bolje da se čitav forum prebaci ovdje.
Jer ima puno informacija vezanih uz papirologiju i uputstva koja su u postovima koje bi šteta bilo izgubiti...

Da li ga je netko tražio to?

p.s. sori što tu upadam ali vidim da se tu vodi jedina rasprava na forumu  Embarassed 

Slažem se s tobom,puno toga si možemo sa starim postovima pomoći. A trebat će i drugim generacijama... Wink 

smedjooka

View user profile

Back to top Go down

Post by ekoeko on Mon Jun 09, 2014 5:43 pm

sto se tice starog foruma, mozete otici na teme koje vas zanimaju pa gore desno, u visini broja stranica kliknuti "ispis" i nakon sto se u novom obliku otvore svi postovi, spremiti citavu stranicu sa svim komentarima. tako sam si ja napravio. nije da svakome trebaju sve teme, a ovo je gotovo za par sekundi Smile.

ekoeko

View user profile

Back to top Go down

Post by TONKA ZG on Mon Jun 09, 2014 9:27 pm

Hvala
Ma ja sam si skinula i sa "save page as.."  sve što mi treba za svaki slučaj ali šteta je da to propadne, tamo ima i postupaka rješavanja zadataka i još hrpetina objašnjenja i pomoći...
To bi jako dobro došlo sljedecim generacijama.

e i navodno se provjereno čitav forum može skinuti sa ovim free programom:

http://download.cnet.com/WinWSD-WebSite-Downloader/3000-2377_4-10562531.html

trebao bi skidat nekih sedam dana i skinut oko 13GB

Wink

p.s. Javorko, hvala na trudu za skripte! (tu mi je nekak mali izbor smajlića, navikla sam na one i sad mi fale Sad (admin, jel se može kaj napravit vezano uz to  SuspectSmile)
TONKA ZG

View user profile

Back to top Go down

Post by Javorko on Tue Jun 10, 2014 3:53 am

Admin može dodati smajliće, to je najmanji problem Smile
Kada se nađe što se želi, to je minuta po smajliju Smile
Znam iz iskustva sa prvog foruma Smile

P.S. 13 gigi se skine unutar jednog dana, ako ne trebaš imati slobodan bandwith za recimo iptv, YT i ino Wink

.... i da, nema frke, tu sam ako što zatreba Smile

Javorko

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics