Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

+2
1.bolonja
Fremde
6 posters

Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by Fremde Fri Sep 18, 2015 2:46 pm

Bok. studentica sam 4. godine i htjela bi se prebaciti na stručni studij pa me zanima koji je postupak, kaj se priznaje od ispita i ostale korisne ingormacije? unaprijed hvala

Fremde

Posts : 27
Reputation : 2
Join date : 2014-06-19

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by 1.bolonja Fri Sep 18, 2015 3:00 pm

Zašto bi se htjela prebaciti?

1.bolonja

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 2015-02-26

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by Fremde Fri Sep 18, 2015 4:13 pm

jer bi treba upisat produžetak četvrte treći put izvanredno, pa neznam jel ću to moć ili ću morat na stručni. da znam kao opciju.

Fremde

Posts : 27
Reputation : 2
Join date : 2014-06-19

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by 1.bolonja Fri Sep 18, 2015 4:21 pm

Ako imaš položenih 35 ects boda u zadnje dvije akademske godine možeš bez straha produžit, ako nemaš o tome baš raspravljamo da li ćemo moći, dobio sam informaciju od profesora Omazića da za svaki slučaj predamo molbu u urudžbeni.
U ponedjeljak odi na faks sa svojom sitacijom i pitaj što ti je raditi, ili referada ili prodekan za studente prof Omazić, on je odličan profesor a i kao osoba, uvijek će pomoći.
I meni visi to da gubim pravo studiranja jer isto bi produžio 4. godinu izvaredno po n-ti put. Zato pravac faks ili zovi telefonski.

1.bolonja

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 2015-02-26

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by izvanredna Fri Sep 18, 2015 4:48 pm

kad si 4.-ta godina ne treba vas više brinuti tih 35 bodova
donešena je odluka o produljenju roka studiranja--to je odluka bitna za vas Smile

to sam ja imala paranoju prošle godine..i u referadi mi je to potvrđeno..tako da stej kul

izvanredna

Posts : 36
Reputation : 3
Join date : 2014-09-12

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by ines_ Fri Sep 18, 2015 4:49 pm

izvanredna to si provjerila info u referadi za ovu godinu?

ines_

Posts : 29
Reputation : 0
Join date : 2015-08-30

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by 1.bolonja Fri Sep 18, 2015 4:50 pm

Da tako je bilo do prošle godine svaki put, ali sad su počele stizati nove informacije od strane zaposlenih u referadi koji kažu da sad vrijedi za sve pa i apsolvente...uglavnom napisat molbu kako piše u odluci i čekati

1.bolonja

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 2015-02-26

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by ines_ Fri Sep 18, 2015 4:51 pm

izvanredna wrote:kad si 4.-ta godina ne treba vas više brinuti tih 35 bodova
donešena je odluka o produljenju roka studiranja--to je odluka bitna za vas Smile

to sam ja imala paranoju prošle godine..i u referadi mi je to potvrđeno..tako da stej kul

jesi provjerila tu info za ovu godinu??

ines_

Posts : 29
Reputation : 0
Join date : 2015-08-30

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by izvanredna Fri Sep 18, 2015 4:54 pm

ma nemoguće.. onda čemu odluka o produženju roka diplomiranja? pa netko možda vuče samo 1 ili 3 ispita..

izvanredna

Posts : 36
Reputation : 3
Join date : 2014-09-12

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by ines_ Fri Sep 18, 2015 4:54 pm

onda nisi provjerila, neznam ti odgovor na pitanje. koma.

ines_

Posts : 29
Reputation : 0
Join date : 2015-08-30

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by 1.bolonja Fri Sep 18, 2015 4:58 pm

izvanredna wrote:ma nemoguće.. onda čemu odluka o produženju roka diplomiranja? pa netko možda vuče samo 1 ili 3 ispita..

To se ovako može tumačiti, produžuje se ali ako imate 35 ects boda u 2 zadnje ak. godine.
Ta odliuka je ovaj put na vrhu svih odluka, nebi rekao da je to bezveze i slučajnost.
A pogotovo kad su tako počeli pričati ljudi koji rade na faksu.

Ali velim, prof. Omazić je rekao da se napiše molba i da će on to riješiti, ali za svaki slučaj prije iduće sjednice neka napišemo molbu ako nemamo 35 boda.

Ja samo prenosim što saznam okolo od kolega plus što sam dobio kao odgovore od profesora Omazića, a poslao sam i dekanu mail samo još uvijek čekam odgovor.

Tko misli drugačje naravno neka mene ne uzima zdravo za gotovo, nisam niti ja siguran niti znam što će biti na kraju.

1.bolonja

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 2015-02-26

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by izvanredna Fri Sep 18, 2015 5:05 pm

iz odluka o produžetku.............određuje se rok završetka studija i polaganja nepoloženih
ispita zaključno 30. rujna 2016. godine. Nepoloženih..množina.
crno na bijelo
pa onda bi ovi svi stari studenti..većina nas Smile otpali u startu
ne sekirajte se..nema veze što je na vrhu odluka..prva je skenirana samo
to vrijedi za 1. 2. i 3. godinu..i parcijale
znammm prošle godine sam imala slom živaca..a za ništa


izvanredna

Posts : 36
Reputation : 3
Join date : 2014-09-12

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by ines_ Sat Sep 19, 2015 9:35 am

nadam se da je tako i sada.

ines_

Posts : 29
Reputation : 0
Join date : 2015-08-30

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by ines_ Sat Sep 19, 2015 9:37 am

moze li tko provjeriti na faxu tu informaciju?

ines_

Posts : 29
Reputation : 0
Join date : 2015-08-30

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by Fremde Tue Sep 22, 2015 4:09 pm

danas sam saznala da treba pisati molbu da se odobri nastavak studija jer u zadnje dvije godine nemaš položeno 35 ects bodova, i plaćaš 7200.

Fremde

Posts : 27
Reputation : 2
Join date : 2014-06-19

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by petraj Tue Sep 22, 2015 4:35 pm

e da bar bude tako, svatko drugacije kaze, ja cu predat molbu a nadam se pozitivnom ishodu pa makar i taj iznos...

petraj

Posts : 25
Reputation : 1
Join date : 2015-09-20

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by Avil07 Tue Sep 22, 2015 5:01 pm

Pozz...ja sam u istoj situaciji...Izanredan sam student 4. put upisujem 4-tu ...prošle godine nisam imala nikakvih problema ...nije trebalo imati 35etcsa polozenih niti pisati molbe...šta uopće napisti u tu molbu ???

Avil07

Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2015-03-03

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by Fremde Tue Sep 22, 2015 10:14 pm

napišes da želiš nastavak studija jer u zadnje dvije godine nisi skupila 35 ects bodova.

Fremde

Posts : 27
Reputation : 2
Join date : 2014-06-19

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by Avil07 Wed Sep 23, 2015 9:53 am

Pa jasno,al jel treba obrazloziti zasto nisam i dati neki opravdani razlog ...naravno da svi mi zelimo da nam se produlji to se podrazumjeva ,cemu molba osim punjenja budzeta.nema smisla da to vrijedi za apsolvente .sto kaze netko gore pa ima ljudi koji vuku po jedan ,dva ispita kako onu mogu skupiti 35 etsa u dvije akademske godine

Avil07

Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2015-03-03

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by 1.bolonja Wed Sep 23, 2015 12:08 pm

Nisam pisao poseban razlog, samo da molim produljenje i opisao koja sam godina i detalje oko generacije upisa, preostalih kolegija i ects bodova.
Uz to predati kopiju indeksa i potpisat se na molbu.

Predati obavezno, to su upute s faksa.



1.bolonja

Posts : 61
Reputation : 0
Join date : 2015-02-26

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by Avil07 Mon Oct 05, 2015 12:33 pm

pozz...jesu vam odobrili molbu?

Avil07

Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2015-03-03

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by Fremde Mon Oct 05, 2015 9:25 pm

jesu.

Fremde

Posts : 27
Reputation : 2
Join date : 2014-06-19

Back to top Go down

Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni Empty Re: Prelazak sa poslovne ekonomije na stručni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum