Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

+75
Vip
legantus
just_imagine
iMetal
MrHyde
whitesnake1
alpačino
jasam
optimus_prime
zackoj
brdozgd
fireblade
ukrali.mi.username
Nookie
magda321
oompaloompa
Valentina1208
juventina982
dutty
timmay
ines_
Hashyuuuk
ivana
bachanga
anita*
mgujic
keti2810
dudaefzg
Acidizer
Borko
zanak123
yva
WOYFG
juretina
charlie123
dkukec
1.bolonja
The_Tea
Jelka
mimi05
zadnji vlak!
MarioZgg
duwp2
metuz
velkid
lidach2007
Kupa1
crnokosa
Kadosh
wK8hc
Admin
ilaria
latica7
tinka01
michaella05
Ninchi
dalila
thinci
Peric
alkos
lanascm23
pele01
matejazg86
CiniMINIS
ChainedOne
sunch4ny
ekoeko
arancida
lam.B
zeljka777
superflaj
think.pink
smedjooka
Alizeja
majda
79 posters

Page 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by sunch4ny Wed Jun 03, 2015 8:51 pm

Ako nekog zanimaju informacije o produljenju bilo bi najbolje da nazove tajnice od par katedri ili profesore tako sam ja dobio neslužbenu infromaciju prošle godine ovo godine ja si računam kao da nebudu ali netko ko ima puno obveza mislim da bi mu to puno pomoglo u strategiji odlučivanja rokovi vs obveze Smile ..
prošle godine sam zvao u svaki kabinet dok nisam donio neslžbenu informaciju

sunch4ny

Posts : 62
Reputation : 0
Join date : 2014-06-27

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by smedjooka Wed Jun 03, 2015 8:57 pm

sunch4ny wrote:Ako nekog zanimaju informacije o produljenju bilo bi najbolje da nazove tajnice od par katedri ili profesore tako sam ja dobio neslužbenu infromaciju prošle godine ovo godine ja si računam kao da nebudu ali netko ko ima puno obveza mislim da bi mu to puno pomoglo u strategiji odlučivanja rokovi vs obveze Smile ..
prošle godine sam zvao u svaki kabinet dok nisam donio neslžbenu informaciju

Ovo ne razumijem. Znači trebamo zvati profesore i tajnice katedri da ih pitamo o produljenju ili? Neslužbena informacija? Ništa ne kužim

smedjooka

Posts : 67
Reputation : 4
Join date : 2014-06-01

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by superflaj Wed Jun 03, 2015 9:03 pm

sunch4ny wrote:
superflaj wrote:
sunch4ny wrote:Kako treba izgledati naslov eseja : na institucijskom marketingu molim vas da mi netko napise primjer jer nemogu prijavit esej a time izac na ispit. Ne razumijem eto fakat ne kužim..
jesi saznao sta za esej?
Daj molim javi ako ces imat kakvu informaciju, ja planiram im u 9mjesecu

imam te na umu kad mi prođe esej ako odmah ti javim
može, hvala ti
superflaj
superflaj

Posts : 83
Reputation : 1
Join date : 2014-05-18

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by sunch4ny Wed Jun 03, 2015 10:51 pm

uzmeš mob u ruke i odeš na efzg stranice tamo pak imaš brojeve od tajnica svih katedri, ljepo se predstaviš i kažeš da te zanima ishod odluke ako ona nikaj nezna o tom zamoliš je da ti da neki kontakt na koji bi mogla pitat tu informaciju koja kakva god da je je neslužbena sve doj se ne stavi na uvid opčoj javnosti ako tajnice niš neznaju onda kreneš zvat asistente to je jedini način da dobiješ neslužbenu i prijevremenu informaciju , npr kažeš im da bi trebala ić u kanadu na 6 mjeseci i da ti je ta informacija jako bitna jer ako nam ne produže ostaješ u rh .

sunch4ny

Posts : 62
Reputation : 0
Join date : 2014-06-27

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by think.pink Thu Jun 04, 2015 2:07 am

Ima li netko da zna nekoga na faksu koga bi mogli pitati?
Bila sam citala da EFZG ove godine ukida bolonju, pa se nadam da ce nam bas zbog toga produziti.

think.pink

Posts : 103
Reputation : -1
Join date : 2014-06-24

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Thu Jun 04, 2015 4:10 am

kao sto kolega kaze tajnice, procelnike katedre i asistenti , iako je jednom kolegi prof rekao da ce se produzit al s koliko sigurnoscu ne znan a dobila sam dojam da nekako da ce produzit

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by smedjooka Thu Jun 04, 2015 7:00 am

sunch4ny wrote:uzmeš mob u ruke i odeš na efzg stranice tamo pak imaš brojeve od tajnica svih katedri, ljepo se predstaviš i kažeš da te zanima ishod odluke ako ona nikaj nezna o tom zamoliš je da ti da neki kontakt na koji bi mogla pitat tu informaciju koja kakva god da je je neslužbena sve doj se ne stavi na uvid opčoj javnosti ako tajnice niš neznaju onda kreneš zvat asistente to je jedini način da dobiješ neslužbenu i prijevremenu informaciju , npr kažeš im da bi trebala ić u kanadu na 6 mjeseci i da ti je ta informacija jako bitna jer ako nam ne produže ostaješ u rh .

Ok,hvala na informaciji.
Nisam znala da bi profesori/asistenti to već unaprijed znali.

A zna li itko kad je sjednica?

A da se mi nekako skupimo svi pa probamo zajednički zamoliti,složiti mail...? Nadam se da nas još dosta ima,jer na forumu koliko vidim nas je nekoliko.

Isto se jako nadam produženju Wink


smedjooka

Posts : 67
Reputation : 4
Join date : 2014-06-01

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by think.pink Thu Jun 04, 2015 7:12 am

smedjooka wrote:
sunch4ny wrote:uzmeš mob u ruke i odeš na efzg stranice tamo pak imaš brojeve od tajnica svih katedri, ljepo se predstaviš i kažeš da te zanima ishod odluke ako ona nikaj nezna o tom zamoliš je da ti da neki kontakt na koji bi mogla pitat tu informaciju koja kakva god da je je neslužbena sve doj se ne stavi na uvid opčoj javnosti ako tajnice niš neznaju onda kreneš zvat asistente to je jedini način da dobiješ neslužbenu i prijevremenu informaciju , npr kažeš im da bi trebala ić u kanadu na 6 mjeseci i da ti je ta informacija jako bitna jer ako nam ne produže ostaješ u rh .

Ok,hvala na informaciji.
Nisam znala da bi profesori/asistenti to već unaprijed znali.

A zna li itko kad je sjednica?

A da se mi nekako skupimo svi pa probamo zajednički zamoliti,složiti mail...? Nadam se da nas još dosta ima,jer na forumu koliko vidim nas je nekoliko.

Isto se jako nadam produženju  Wink


Mislim da nas je oko 300. Mogli bi zajedno nesto napisati i zamoliti ih za produzetak.

think.pink

Posts : 103
Reputation : -1
Join date : 2014-06-24

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Thu Jun 04, 2015 7:44 am

smedjooka wrote:
sunch4ny wrote:uzmeš mob u ruke i odeš na efzg stranice tamo pak imaš brojeve od tajnica svih katedri, ljepo se predstaviš i kažeš da te zanima ishod odluke ako ona nikaj nezna o tom zamoliš je da ti da neki kontakt na koji bi mogla pitat tu informaciju koja kakva god da je je neslužbena sve doj se ne stavi na uvid opčoj javnosti ako tajnice niš neznaju onda kreneš zvat asistente to je jedini način da dobiješ neslužbenu i prijevremenu informaciju , npr kažeš im da bi trebala ić u kanadu na 6 mjeseci i da ti je ta informacija jako bitna jer ako nam ne produže ostaješ u rh .

Ok,hvala na informaciji.
Nisam znala da bi profesori/asistenti to već unaprijed znali.

A zna li itko kad je sjednica?

A da se mi nekako skupimo svi pa probamo zajednički zamoliti,složiti mail...? Nadam se da nas još dosta ima,jer na forumu koliko vidim nas je nekoliko.

Isto se jako nadam produženju  Wink


Ne znam koliko točno ima starih studenata, ali mnogi od nas rade i studiraju ( tu sam ja još uvijek moralna podrška-iako mi ostade i zapne na dipl) isto sam za produžetak

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by smedjooka Thu Jun 04, 2015 12:37 pm

Možemo neku zamolbu napisati,ali opet tko,kada,kako,kome...da li uopće stignemo?
Dajte neke smjernice...koliko nas na forumu starih ima,javite se!
Osim think pink i Alizeje....

smedjooka

Posts : 67
Reputation : 4
Join date : 2014-06-01

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by think.pink Thu Jun 04, 2015 12:59 pm

smedjooka wrote:Možemo neku zamolbu napisati,ali opet tko,kada,kako,kome...da li uopće stignemo?
Dajte neke smjernice...koliko nas na forumu starih ima,javite se!
Osim think pink i Alizeje....

Mozda dekanu, sto mislite? Nema nas puno na forumu ali nas ima dosta jos.

think.pink

Posts : 103
Reputation : -1
Join date : 2014-06-24

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Thu Jun 04, 2015 2:53 pm

Ne znam koliko nas točno ima, ali ja ih poznajem dosta koji ne dolaze na forum-jer je većini ostao 2-3 ispita +diplomski.
Lani je bio kolega skipe/spike koji je imao dobre informacije.
Znam za zeljka777, Carla M, superflaj,anakonda, sunchany, mimi 05 i itd.
Lani je bilo po njihovom popisu 500 studenata da nas je ostalo. Koliko je ove godine ostalo ne znam. I koliko ih je u međuvremenu diplomirao ne znam.
Treba saznati točan broj a vjerojatno da je ih diplomirao recimo da je ostalo 350 studenata.
Jer ako svi i daju sve ispite, postoji velika šansa da će hrpa njima ostati samo diplomski.
Kome se prvo obratiti ne znam -možda dekanu/prodekanu za nastavu, jer koliko sam shvatila prošle dvije godine -zahtjev je išao od voditelja referade. Da li je kasno ne znam ali mislim da nije.
I još jedna stvar odnosno možda malo upozorenje ,kao što ste se mogli uvjeriti i sami preko facebooka i na ovom forumu,sve ovo čitaju profesori i asistenti.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by lam.B Fri Jun 05, 2015 5:33 am

smedjooka wrote:Možemo neku zamolbu napisati,ali opet tko,kada,kako,kome...da li uopće stignemo?
Dajte neke smjernice...koliko nas na forumu starih ima,javite se!
Osim think pink i Alizeje....
ima nas još....i moja malenkost.....ali ne stignem previše često na forum uz hrpu obaveza na poslu i doma obiteljskih obaveza imam poprilično....tako da, u svakom slučaju, se nadam produženju.
Ja sam stekla dojam da popriličan utjecaj ima voditelj referade na takve odluke....ali ne mogu tvrditi sa sigurnošću....

lam.B

Posts : 100
Reputation : 2
Join date : 2014-05-29

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Fri Jun 05, 2015 8:25 am

Ja ću se nadati pozitivi. Vidjeti ćemo šta će biti.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by CiniMINIS Fri Jun 05, 2015 11:26 am

I ja sam predbolonjac i stvarno, stvarno se nadam produljenju.
ja sam u 4. mjesecu bila u referadi da upisem neki drugi izborni umjesto ENS, to mi je radila cura sto sjedi na drugom mjestu s desna, a gospodja sasvim s lijeve je vikala kroz cijelu referadu zasto bi ja to sad uopce jos htjela upisivat, da mi to sad ionako nema vise smisla kad ce ukinut nas program pale moram priznat da me uzasno zbedirala i bas mi je bilo zao sto, umjesto da nam budu podrska, na taj nacin reagiraju i jos nam vise nabijaju krivnju. Ko da nam svima nije i ovak dosta tesko zonglirat faks i posao i privatan zivot.
Tim vise sto je to ocito rekla bez nekog povoda, kad jos uopce nije ni sigurno dal ce stvarno ukinut ili ne..  
Na kraju sam taj drugi izborni, koji sam tek upisala, polozila dva tjedna nakon sto sam ga upisala.. tolko o tome da nema smisla upisivat..
ja uglavnom potpisujem svaku molbu koja nam moze omogucit da imamo malo vise vremena da rijesimo sve obaveze.
CiniMINIS
CiniMINIS

Posts : 23
Reputation : 2
Join date : 2014-05-20

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by think.pink Fri Jun 05, 2015 11:40 am

CiniMINIS wrote:I ja sam predbolonjac i stvarno, stvarno se nadam produljenju.
ja sam u 4. mjesecu bila u referadi da upisem neki drugi izborni umjesto ENS, to mi je radila cura sto sjedi na drugom mjestu s desna, a gospodja sasvim s lijeve je vikala kroz cijelu referadu zasto bi ja to sad uopce jos htjela upisivat, da mi to sad ionako nema vise smisla kad ce ukinut nas program pale moram priznat da me uzasno zbedirala i bas mi je bilo zao sto, umjesto da nam budu podrska, na taj nacin reagiraju i jos nam vise nabijaju krivnju. Ko da nam svima nije i ovak dosta tesko zonglirat faks i posao i privatan zivot.
Tim vise sto je to ocito rekla bez nekog povoda, kad jos uopce nije ni sigurno dal ce stvarno ukinut ili ne..  
Na kraju sam taj drugi izborni, koji sam tek upisala, polozila dva tjedna nakon sto sam ga upisala.. tolko o tome da nema smisla upisivat..
ja uglavnom potpisujem svaku molbu koja nam moze omogucit da imamo malo vise vremena da rijesimo sve obaveze.

Koliko znam bilo je u novinama da ukidaju bolonju i vracaju se na stari nacin studiranja, sto je i logicno jer na nasem faksu ono uopce nije bilo slicno bolonji. Zato vjerujem da ce nam produziti jer uz posao i obveze ljudi nemaju ni kada izlaziti na tih jadnih par rokova sto imaju i jos ih uvijek objave u zadnji cas tako da se ne mozemo ni organizirati s ucenjem. Mislim da bi bilo fer od njih da nam produze i zaista se nadam tome.

think.pink

Posts : 103
Reputation : -1
Join date : 2014-06-24

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by smedjooka Fri Jun 05, 2015 12:02 pm

Ako se ukida bolonja,onda niti neće postojati prebacivanje nas predbolonjaca na bolonjski studij,zar ne ili?

Mislim da nam je svima malo ostalo,zaista bi voljela da svi to u miru završimo i dovršimo i da nam produže. I ja se nadam.

smedjooka

Posts : 67
Reputation : 4
Join date : 2014-06-01

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Fri Jun 05, 2015 12:08 pm

Evo samo ću ovdje dodati (znam da čitaju i profesori i asistenti) , bila sam kako bi se rekla solidna studentica, tamo negdje do 2008 godine ( i uz silne peripetije) na zdrastvenom a sada sa današnjim poslovnim peripetijama nisam sigurna da l ću stići napisati diplomski do 30.rujna.
2008.godine imala sam 4 ispita , s današnjim danom mi je ostao diplomski.
Stvarno mogu reći da imam predivne roditelje koji su mi stvarno podrška, i još par osoba sa strane kojima sam zahvalna što su mi pružili potporu.
Također hvala profesorima i asistentima na strpljenju, razumijevanju i izlaženju u susret jer sam stvarno imala ok iskustva s kojima sam ostala ugodno iznenađena.
I sama sam mislila da ću biti gotova negdje 2009 a najkasnije 2010 godine. Ali eto stjecajem okolnosti nisam.
Nitko od nas ne zna što život nosi ( možda bolonjcima to nije jasno) ali žonglirati između privatnog, poslovnog koji je pogotovo sada u ovo današnje vrijeme postao očajan , i gdje se sve više traži do iznemoglosti -dok ne dođe do ''burn outa''. , i faksa koji nam omogućuje napredovanje na poslu i gdje konačno da svima koji su mi rekli da ne mogu da im ''mahnem'' sa tom diplomom.
Također nikada nisam bila odbijena ni u strani referade bilo putem e-maila,uvijek su svi bili ljubazni i sve sam napravila bez problema.
Vjerujem odnosno nadam se pozitivnom ishodu. Very Happy Very Happy

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by matejazg86 Fri Jun 05, 2015 12:43 pm

mislim da je najbolje u ovakvim situacijama, da produlje rok diplomiranja za sve one kojima je ostalo blizu diplome s malo ispita, bez obzira kojeg je tko smjera,dal je stari ili bolognja jer svi se muce sa ispitima i diplomskim. Nadam se pozitivnom ishodu za sve one koji su u takvim situacijama, da ce ista odluka doci kao i prosle godine,pa makar da bude koliko toliko vremena produljeno da se sve stigne... drzite se...

matejazg86

Posts : 33
Reputation : 0
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by smedjooka Fri Jun 05, 2015 1:01 pm

Slažem se sa svim napisanim. Nama koji radimo, produženje bi jako puno značilo. Sama plaćam studij,radim,borim se i sad bi voljela da još diplomiram.
Nadam se da će ljudi koji na fakultetu odlučuju o produženju,uzeti to u obzir i imati razumjevanja.Također se nadam produženju.

smedjooka

Posts : 67
Reputation : 4
Join date : 2014-06-01

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by think.pink Fri Jun 05, 2015 1:17 pm

smedjooka wrote:Slažem se sa svim napisanim. Nama koji radimo, produženje bi jako puno značilo. Sama plaćam studij,radim,borim se i sad bi voljela da još diplomiram.
Nadam se da će ljudi koji na fakultetu odlučuju o produženju,uzeti to u obzir i imati razumjevanja.Također se nadam produženju.

U pravu si, bas je borba, uz milijun stvari i problema barem jos imamo volju i snagu da to zavrsimo.

Zna li tko kada je sjednica?

Jel netko sa faksa odgovorio kome na mail vezano uz produzenje?

think.pink

Posts : 103
Reputation : -1
Join date : 2014-06-24

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Fri Jun 05, 2015 3:33 pm

Od danas mislim pozitivno u vezi toga. Ishod ćemo vidjeti.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by matejazg86 Sat Jun 06, 2015 9:41 am

Slazem se sa svime, puno ima koji rade. Nadam se da ce na sjednici pozitivno odluciti za sve one kojima istice rok diplomiranja u 9 mju. Sretno...

matejazg86

Posts : 33
Reputation : 0
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Alizeja Sat Jun 06, 2015 10:51 am

matejazg86 wrote:Slazem se sa svime, puno ima koji rade. Nadam se da ce na sjednici pozitivno odluciti za sve one kojima istice rok diplomiranja u 9 mju. Sretno...

PItanje bologna ili predbologna.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by matejazg86 Sat Jun 06, 2015 11:25 am

imas mp.

matejazg86

Posts : 33
Reputation : 0
Join date : 2014-09-16

Back to top Go down

STARI STUDENTI - rok 30.09.2015. - Page 4 Empty Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum