STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Page 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: STARI STUDENTI - rok 30.09.2015.

Post by majda on Thu May 28, 2015 6:40 pm

zeljka777 wrote:..a meni se događalo da me ne puste na poslu na ispit...
Zbog toga i ja jos uvijek nisam gotova. Najrade bi otkaz dala, ali kako onda do novog posla? Sad

majda

View user profile

Back to top Go down

Post by Alizeja on Thu May 28, 2015 7:58 pm

majda wrote:
Zbog toga i ja jos uvijek nisam gotova. Najrade bi otkaz dala, ali kako onda do novog posla? Sad

Baš tako. Ili zašto kada radiš pretumbacije uzimaš djelatnike u drugoj službi iz jedne službe usred najveće gužve u poslu, ideja nije loša ( managment: kaže svi sve moraju znati).
Svi bi najrađe dali otkaz, ali upravo to, kako do novog posla.?

Alizeja

View user profile

Back to top Go down

Post by think.pink on Thu May 28, 2015 8:12 pm

Alizeja wrote:
majda wrote:

Baš tako. Ili zašto kada radiš pretumbacije uzimaš djelatnike u drugoj službi iz jedne službe usred najveće gužve u poslu, ideja nije loša ( managment: kaže svi sve moraju znati).
Svi bi najrađe dali otkaz, ali upravo to, kako do novog posla.?

Mislim da bi bilo fer od njih da nam produze. Zadnja info je bils da nas ima oko 350 ako se dobro sjecam.
A sto se posla tice, drzite se curke, znam da vam nije lako, i ja sam imala istih problema. Nadajmo se aamo da ce nam produziti.

think.pink

View user profile

Back to top Go down

Post by Alizeja on Fri May 29, 2015 7:20 am

nadajmo se produzetku...,..jer ako nece ne znam sto cu napraviti, ostao mi samo.diplomski

Alizeja

View user profile

Back to top Go down

Post by smedjooka on Fri May 29, 2015 8:26 am

Trebali bi se skupiti svi mi koji radimo pa nešto poduzeti. Barem pitati i zamoliti. Znam da ispada sve to drugačije u tuđim očima, ali zaista je teško danas studirati uz rad. Financije sad neću ni spominjati. Radno vrijeme na poslu je 8 h na dan i onda još uz to knjiga.
Također vas razumijem, jer osim što tražimo izlaz sa posla zbog ispita,tražimo ga i zbog upisa ocjena, konzultacija i čak samo radi toga da vidimo rezultate. I sad kad radite u firmi, zbrojite koliko je izlazaka potrebno samo za jedan rok.
Ako idete na komisijski to se još produžuje.
Zaista hvala profesorima koji izlaze u susret, međutim ima ih dosta koji nažalost nemaju razumijevanja za studij uz rad.
Neka netko napiše bar prijedlog otkuda početi, koga pitati...

smedjooka

View user profile

Back to top Go down

Post by lam.B on Fri May 29, 2015 9:11 am

smedjooka wrote:Trebali bi se skupiti svi mi koji radimo pa nešto poduzeti. Barem pitati i zamoliti. Znam da ispada sve to drugačije u tuđim očima, ali zaista je teško danas studirati uz rad. Financije sad neću ni spominjati. Radno vrijeme na poslu je 8 h na dan i onda još uz to knjiga.
Također vas razumijem, jer osim što tražimo izlaz sa posla zbog ispita,tražimo ga i zbog upisa ocjena, konzultacija i čak samo radi toga da vidimo rezultate. I sad kad radite u firmi, zbrojite koliko je izlazaka potrebno samo za jedan rok.
Ako idete na komisijski to se još produžuje.
Zaista hvala profesorima koji izlaze u susret, međutim ima ih dosta koji nažalost nemaju razumijevanja za studij uz rad.
Neka netko napiše bar prijedlog otkuda početi, koga pitati...
...stvarno je problem sa svim tim izlascima s posla...ako još nisi iz Zagreba, kao ja npr.,.....problem je još veći. Ja i kad prijavljujem ispit moram na faks, ne mogu to odraditi na daljinu....pa još k tome familija......počinjem se pitati zakaj sam uopće ponovno krenula u to kad sam na koncu pred slomom živaca (kaj će mi značiti diploma ako zaribam zdravlje???Suspect )...........ah, poprilično sam pesimistična kaj baš i nije poticajno za ostale u toj situaciji...sorry... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

lam.B

View user profile

Back to top Go down

Post by arancida on Fri May 29, 2015 9:18 am

Ekipo, može pomoć molim.

Jučer sam putem studomata prijavila ispit i pisla mi je brojka 4. Što to znači?
Da li imampravo još jednog izlaska prije komisije ili....

arancida

View user profile

Back to top Go down

Post by arancida on Fri May 29, 2015 9:19 am

I da...ako i produžuju produžiti će rok diplomiranja za cijelu akademsku godinu. Tako su mi barem rekli prošle godine.

arancida

View user profile

Back to top Go down

Post by zeljka777 on Fri May 29, 2015 9:26 am

Joooj samo da produže...

zeljka777

View user profile

Back to top Go down

Post by lam.B on Fri May 29, 2015 9:29 am

majda wrote:
lam.B wrote:
Alizeja wrote:zapela na poslu jer oni smatraju da nas je previse ujednoj sluzbi,odnosno ionak. radimo 5 posla

POSAO......ne možeš ga se odreći a svaki dan radiš sve više i više i ako nešto ne valja za sve si i kriv......i na koncu postane toliko nepodnošljivo da ne možeš niti spavati...ali niti učiti jer živci rade sto na sat.......... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

A jos ostale obaveze... Izgleda da smo svi u slicnoj situaciji. Kolko imas do kraja?

eto...tek ti sad odgovaram...jer ne stignem napisati par riječi koliko sam u stisci s vremenom....
kaj se tiče toga koliko imam do kraja.....to ti je čisti užas......imam 10+ ispita, tak da taj rok do 30.9.2015. meni skoro pa ništa ne znači ako se ne produži
.....ja sam ti stvarno pra-pra-prastari student (smiješno mi je da se tak i zovem više - "student") tako da sam imala popriličan broj razlike ispita i tako sam došla do te lijepe brojke....a učiti nikako da stignem uz posao, family itd.......

Lijepi pozdrav svima.....

P.S. ako mislite da ima smisla slati mailove i zanovijetati javite da to počnemo raditi.....možda se netko smiluje ljudima u nevolji koji se bore na više fronti (egzistencija, obitelj, zdravlje, faks......)

lam.B

View user profile

Back to top Go down

Post by smedjooka on Fri May 29, 2015 10:18 am

[quote="lam.B"][quote="majda"][quote="lam.B"]
Alizeja wrote:

P.S. ako mislite da ima smisla slati mailove i zanovijetati javite da to počnemo raditi.....možda se netko smiluje ljudima u nevolji koji se bore na više fronti (egzistencija, obitelj, zdravlje, faks......)

Trebali bi odnekud početi? Od referade možda? Čini mi se da su oni puno pomogli da se godina produži?

Ma meni je gore od samog ispita traženje izlaska sa posla.
Recimo da je ispit u ponedjeljak. Osim tog dana moram tražit izlaz sa posla i par dana nakon (jer je uvid ocjene većinom ujutro u radno vrijeme ) i onda još ako prođem moram tražit izlaz za upis ocjene (jer ne daju da netko drugi dođe sa indeksom) Nadam se da postoji način i da se to riješi.

smedjooka

View user profile

Back to top Go down

Post by lam.B on Fri May 29, 2015 10:36 am

[quote="smedjooka"][quote="lam.B"][quote="majda"]
lam.B wrote:
Alizeja wrote:

Trebali bi odnekud početi? Od referade možda? Čini mi se da su oni puno pomogli da se godina produži?

Recimo da je ispit u ponedjeljak. Osim tog dana moram tražit izlaz sa posla i par dana nakon (jer je uvid ocjene većinom ujutro u radno vrijeme ) i onda još ako prođem moram tražit izlaz za upis ocjene (jer ne daju da netko drugi dođe sa indeksom) Nadam se da postoji način i da se to riješi.
....slažem se......strašno puno izlazaka s posla koje ne možeš uvijek opravdati i gledaju te poprijeko....uffff.....muko naša pale

lam.B

View user profile

Back to top Go down

Post by zeljka777 on Fri May 29, 2015 10:59 am

... a onda kad počnu: treba tražit izlaz barem 5 dana prije... Kako kad ne znam kad će mi biti usmeni!!!

zeljka777

View user profile

Back to top Go down

Post by Alizeja on Fri May 29, 2015 3:10 pm

smedjooka wrote:
lam.B wrote:
majda wrote:
lam.B wrote:
Alizeja wrote:

Ja mislim da ima smisla tražiti,iako sam zapela na diplomskom,nisam baš sigurna da ću stići do 30.rujna. A ako ne produže, onda ne znam što ću napraviti, a ako produže-super........
A ako pošaljem e-mail sa službene adrese , postoji šansa da završim u drugoj službi, em kontrola unutar firme i van firme. .....I kak da čovjek ne ''šizne''

Alizeja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alizeja on Sat May 30, 2015 11:21 am

I da još jedna stvar prije jedno 5-6 godina šefica bi bila oduševljena da se obrazujem. I maltretiala nas maksimalno. I bilo bi joj drago.
Danas više nije. Na spomen diplomskog nije baš više sretna. Very Happy Very Happy Very Happy

Alizeja

View user profile

Back to top Go down

Post by smedjooka on Sun May 31, 2015 9:48 am

Kolege,vrijeme je da se počnemo raspitivati i slati mailove. Mislim da i fakultetu odgovara da produže još jednu godinu.Smile

smedjooka

View user profile

Back to top Go down

Post by Alizeja on Sun May 31, 2015 9:57 am

smedjooka wrote:Kolege,vrijeme je da se počnemo raspitivati i slati mailove. Mislim da i fakultetu odgovara da produže još jednu godinu.Smile

Ja sam u solidarnosti sa vama ( iako mi ostao dipl više nisam sigurna da ću ga stići napisati....)

Alizeja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alizeja on Sun May 31, 2015 4:19 pm

smedjooka wrote:Kolege,vrijeme je da se počnemo raspitivati i slati mailove. Mislim da i fakultetu odgovara da produže još jednu godinu.Smile

Ja isto mislim kao i ti....

Alizeja

View user profile

Back to top Go down

Post by ekoeko on Mon Jun 01, 2015 10:01 am

koliki je rok za prijavu ispita? nešto mi govori 4 dana, al nisam više siguran. ako mi je ispit u utorak, jel ga mogu prijaviti u subotu?

ekoeko

View user profile

Back to top Go down

Post by Alizeja on Mon Jun 01, 2015 3:09 pm

[quote="ekoeko"]koliki je rok za prijavu ispita? nešto mi govori 4 dana, al nisam više siguran. ako mi je ispit u utorak, jel ga mogu prijaviti u subotu?[/quote

4 dana prije ispita, ali ti se ne računa dan kada je ispit. Petak ti j e zadnji dan.

Alizeja

View user profile

Back to top Go down

Post by Alizeja on Mon Jun 01, 2015 3:52 pm

Ok, možda sam dosadna ali mi ne moramo prijavljivati diplomski do 06.lipnja, je l tak?
Više nisam u ništa sigurna

Alizeja

View user profile

Back to top Go down

Post by think.pink on Mon Jun 01, 2015 6:56 pm

Alizeja wrote:Ok, možda sam dosadna ali mi ne moramo prijavljivati diplomski do 06.lipnja, je l tak?
Više nisam u ništa sigurna

Ne ne, to vrijedi samo za bolonju.

think.pink

View user profile

Back to top Go down

Post by smedjooka on Tue Jun 02, 2015 7:44 am

Dobila sam informaciju da se odluka o produženju još uvijek čeka. Tako da... držimo fige!

smedjooka

View user profile

Back to top Go down

Post by Alizeja on Tue Jun 02, 2015 10:30 am

drzimo fige

Alizeja

View user profile

Back to top Go down

Post by think.pink on Tue Jun 02, 2015 10:37 am

smedjooka wrote:Dobila sam informaciju da se odluka o produženju još uvijek čeka. Tako da... držimo fige!

Uljepsala si mi dan Smile barem znsm da ima sanse Smile

think.pink

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics