Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razlikovna godina

3 posters

Go down

Razlikovna godina Empty Razlikovna godina

Post by Banshee Fri Sep 05, 2014 1:41 pm

Molila bi nekoga da mi pomogne ako može. Naime prije par dana sam vidjela objavu na stranicama EFZG.a da se razlikovna godina provodi kao vanredna i to bez biranja smjera na diplomskom Shocked affraid .
Jel možda netko ima saznanja o tome kako će se vršiti upisi i kada, kako će to izgledati-jel ćemo imat predavanja popodne ili kako?
Zanima me i postoji li nekakva molba, prosjek ili nešto da možemo biti redovni studenti (uz plaćanje godine) jer znate da danas student bez ugovora ne može ništa. Nisam mogla nikoga dobiti na telefon, idući tjedan ću do referade.
Hvala! Smile

Banshee

Posts : 4
Reputation : 0
Join date : 2014-09-05

Back to top Go down

Razlikovna godina Empty Re: Razlikovna godina

Post by damane Mon Sep 15, 2014 6:46 pm

ako nije problem da podijelis info sta su ti rekli u referadi

damane

Posts : 1
Reputation : 0
Join date : 2014-09-15

Back to top Go down

Razlikovna godina Empty Re: Razlikovna godina

Post by sienna1 Wed Sep 17, 2014 9:24 am

Radi se o razlikovnoj godini nakon prelaska sa stručnog na sveučilišni studij?
Ako je o tome riječ, ja prvi put čujem za informaciju da nema biranja smjera na diplomskom, ali da se nastavak studija odobrava u statusu izvanrednog studenta je istina.

sienna1

Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2014-09-17

Back to top Go down

Razlikovna godina Empty Re: Razlikovna godina

Post by Banshee Wed Sep 17, 2014 12:56 pm

sienna1 wrote:Radi se o razlikovnoj godini nakon prelaska sa stručnog na sveučilišni studij?
Ako je o tome riječ, ja prvi put čujem za informaciju da nema biranja smjera na diplomskom, ali da se nastavak studija odobrava u statusu izvanrednog studenta je istina.

Prelazak sa sveučilišnog preddiplomskog (EFRI, 3godine). Na internet stranici EFZG-a piše da svi upisujemo izvanredno razlikovnu godinu pa tek onda iduće biramo smjer na diplomskom.
'od 21.05.2014. godine, kandidati koji polažu razlikovnu godinu istu upisuju u statusu izvanrednog studenta na preddiplomskoj razini studija koji se tek po ispunjavanju obaveza iz razlikovne godine mogu prijaviti za postupak rangiranja za upis na diplomski sveučilišni studij kao redoviti ili izvanredni studenti.'

Iako, najnovija informacija je da ćemo na kraju ipak birati smjer na diplomskom odmah, ali ne znaju reći hoćemo li moći biti redovni razlikovni ako smo upisali redovni diplomski.
Mislim, nema smisla da upisujemo redovno diplomski ali prije toga moramo jednu godinu bit izvanredni!? confused



Banshee

Posts : 4
Reputation : 0
Join date : 2014-09-05

Back to top Go down

Razlikovna godina Empty Re: Razlikovna godina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum