Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zamrzavanje studija

4 posters

Go down

studija - Zamrzavanje studija Empty Zamrzavanje studija

Post by Playboyica Thu Jul 31, 2014 10:36 am

Ljudi, može mi netko reći na koji način mogu zamrznuti studij. Sad najesen bi trebala upisati 4. put 4. godinu, tj. platiti preostale bodove ispita koji su mi ostali. Ostalo mi je dosta, poskupili su i nama izvanrednima ECTS-e na 120kn, a ja nemam od čega platiti. Htjela bi staviti studij u mirovanje dok ne nađem posao (ako ga nisam našla unatrag godinu dana, ne znam kad bi uopće i mogla). Koje su tu uopće procedure? Hvala
Playboyica
Playboyica

Posts : 7
Reputation : 1
Join date : 2014-05-29

Back to top Go down

studija - Zamrzavanje studija Empty Re: Zamrzavanje studija

Post by ekonomistica Thu Jul 31, 2014 10:51 am

Navodno možeš pisati neku molbu i priložiti dokumentaciju za zamrzavanje godine, a možeš i tražiti , također uz molbu i dokumentaciju, plaćanje studija na rate. Iskreno, koji ti je postupak neznam ali ja nisam nijednom zamrznula godinu, tri godine nisam nikako obnavljala status studenta (upisivala godinu) ali sam u rujnu podnjela molbu da mi odobre nastavak studija uz liječničku dokumentaciju i izvoda sa mog tekućeg računa jer nisam imala nikakva primanja do lani (sad opet nemam kako sam nakon što se kolegica vratila sa porodijnog ostala bez posla jer sam bila zamjena) i odobrili su mi upis, zbog čega sada jako žalim jer od nikoga nemogu dobiti nikakvu pomoć a i 24sata na dan moram njegovat i brinuti o mami.
ekonomistica
ekonomistica

Posts : 26
Reputation : 1
Join date : 2014-07-08
Age : 40

Back to top Go down

studija - Zamrzavanje studija Empty Re: Zamrzavanje studija

Post by Alizeja Thu Jul 31, 2014 6:38 pm

Ekonomistice, javi mi se na privatnu poruku.

Alizeja

Posts : 705
Reputation : 23
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

studija - Zamrzavanje studija Empty Re: Zamrzavanje studija

Post by bagi85 Thu Sep 11, 2014 2:00 pm

Da li netko zna proceduru za produženje mirovanja godine, što trebam priložiti? Da li je dovoljan samo rodni list?
Već sam imala mirovanje zbog trudnoće i sad bi trebala produženje zbog toga što je bebač u ovoj godini napunio godinu.

bagi85

Posts : 1
Reputation : 0
Join date : 2014-07-01

Back to top Go down

studija - Zamrzavanje studija Empty Re: Zamrzavanje studija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum