Forum studenata Ekonomskog fakulteta ZG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pisanje diplomskog

+3
ukrali.mi.username
timmay
0607
7 posters

Go down

radova - Pisanje diplomskog Empty Pisanje diplomskog

Post by 0607 Mon Jun 23, 2014 9:01 pm

Stari sam student i totalno out s većinom stvari. Kako to ide s diplomskim? kada se prijavljuje, ima li to vremenski period kad se prijavljuje? Kod koga bi preporučili pisanje diplomskog, tko ne traži puno, samo da to napišem. Inače ostali su mi dva ispita (možda i jedan:) pa da krenem s tim u postupak budući da vremena nemam puno. Svaka informacija dobrodošla

0607

Posts : 4
Reputation : 0
Join date : 2014-06-23

Back to top Go down

radova - Pisanje diplomskog Empty Re: Pisanje diplomskog

Post by timmay Wed Jun 25, 2014 3:42 pm

Ja sam u slicnoj situaciji (jedan ispit). Otisao sam do profe kod kojeg zelim pisati diplomski (Spremic), pitao ga da mi bude mentor, rekao sam mu temu i rekao je da moze. Daljnja prepiska ide mailom pa kad bude zadovoljan onda ide papirologija (naravno kad se pociste svi ispiti).
E sad, savjet kod koga pisati nemam.

timmay

Posts : 48
Reputation : 0
Join date : 2014-05-28

Back to top Go down

radova - Pisanje diplomskog Empty Re: Pisanje diplomskog

Post by ukrali.mi.username Thu Jun 26, 2014 9:38 am

http://www.efzg.unizg.hr/default.aspx?id=9833
UPUTE ZA PRIJAVU DIPLOMSKOG RADA ZA STUDENTE SMJERA MARKETING

1. Pročitati "Upute za pisanje seminarskoga i diplomskoga rada".
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&ved=0CDMQFjAD&url=http%3A%2F%2Fweb.efzg.hr%2Fdok%2Fdokumenti%2Fefzg_diplomski_seminarski_upute.pdf&ei=w-mrU7qJLsqu7AbRqICoBg&usg=AFQjCNEQibOCu5Dmw-R2hVbZJ8zcA-BfbA&sig2=wkkmsWrHhKq5iVOPd1u3HA&bvm=bv.69837884,d.bGE&cad=rja
2. U skriptarnici Fakulteta kupiti prijavnicu za diplomski rad.
3. Prijavnicu ispuniti, te zatim istu predati mentoru na potpis. Mentor je osoba kod koje će se pisati i usmeno braniti diplomski rad.
4. Diplomski rad potrebno je prijaviti tijekom prvog tjedna u mjesecu za vrijeme mentorovih konzultacija. Prijava je potvrđena dobivanjem potpisa na   prijavnicu.
5. Tako ispunjenu prijavnicu zatim treba predati tajnici Katedre gđi. Nadi Franceković (kabinet B312) u vrijeme predviđeno za rad sa studentima.
6. Nakon sedam (7) dana podići prijavnicu kod tajnice Katedre, koja će biti potpisana od strane pročelnika.
7. Nakon što je mentor pregledao diplomski rad i odobrio njegov konačni izgled, diplomant odlazi u studentsku referadu sa slijedećim materijalima:
   o prijavnica za diplomski rad potpisana od strane mentora i pročelnika Katedre
   o indeks
   o 4 (četiri) primjerka rada (radovi mogu biti u tvrdom ili spiralnom uvezu)
8. Nakon obavljene procedure na referadi, diplomant odlazi k mentoru sa slijedećim materijalima:
   o potvrđena prijavnica za diplomski rad
   o indeks s pečatom za diplomski rad (dobije se u referadi)
   o zapisnik o obrani diplomskog rada (dobije se u referadi)
   o sva 4 (četiri) primjerka rada od kojih 1 (jedan) mora imati pečat (dobije se u referadi)
9. Po predaji mentoru gore navedenih materijala dogovara se termin obrane.
10. Obrana diplomskog rada je formalan postupak koji se obavlja pred tročlanim povjerenstvom isključivo tijekom posljednjeg tjedna u mjesecu, u vrijeme koje odredi mentor i obznani kandidatu. Diplomant se o tome treba pravovremeno informirati.
11. Konačna ocjena diplomskog rada formira se na temelju ocjene dobivene iz pismenog dijela i usmene obrane. Rad se ocjenjuje ocjenama od nedovoljan (1) do izvrstan (5).
12. Nakon obrane, diplomant odlazi u studentsku referadu sa slijedećim materijalima:
     o prijavnica za diplomski rad s upisanom ocjenom diplomskog rada (i potpisana od strane mentora i članova Povjerenstva)
     o indeks s upisanom ocjenom diplomskog rada (i potpisom mentora i članova Povjerenstva)
     o popunjen zapisnik o obrani diplomskog rada (i potpisan od strane mentora i članova Povjerenstva)
     o primjerak rada koji ima pečat (preostala tri primjerka daju se mentoru i članovima Povjerenstva)
   

  NAPOMENA: Nakon polaganja zadnjeg ispita ili najkasnije 8 radnih dana prije obrane diplomskog rada student se mora javiti u referadu Fakulteta i sravniti "Dosje studenta" s indeksom.

ukrali.mi.username

Posts : 71
Reputation : 6
Join date : 2014-06-02

Back to top Go down

radova - Pisanje diplomskog Empty Re: Pisanje diplomskog

Post by mislavv Mon Oct 20, 2014 1:40 pm

A koja je procedura sa CD-om?

mislavv

Posts : 2
Reputation : 0
Join date : 2014-10-20

Back to top Go down

radova - Pisanje diplomskog Empty Re: Pisanje diplomskog

Post by mobitel Fri Feb 27, 2015 7:41 pm

Ljudi, je li se kome dogodilo da je nakon odobrenja teme i početka pisanja diplomskog ustanovio da je to istraživanje već provedeno? Provelo ga je jedno poduzeće, nije tema tuđeg diplomskog. Hoću li morati mijenjati temu? Hepl

mobitel

Posts : 1
Reputation : 0
Join date : 2015-02-27

Back to top Go down

radova - Pisanje diplomskog Empty Re: Pisanje diplomskog

Post by SaturniaPyri Wed Dec 16, 2015 3:31 pm

kako napisati prijavu za diplomski rad, upute koje postoje na stranici faksa nisu mi dobre (ako bi mi tko mogao poslati neki primjerak bio bi zahvalan)

SaturniaPyri

Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2014-09-18

Back to top Go down

radova - Pisanje diplomskog Empty Pisanje radova - seminarski, diplomski i izrada prezentacija

Post by pisanjeradova Mon Sep 18, 2017 8:20 am

Magistrica ekonomije na doktoratu nudi Vam izuzetno kvalitetnu i brzu pomoć kod izrade svih vrsta Vaših radova - seminarski radovi, diplomski radovi, maturalni radovi te izrada prezentacija. Pomoć pri uređivanju Word dokumenata, tablica i prezentacija.
Svi eventualni prepravci uključeni su u cijenu. Plaćanje na kraju nakon što ste vidjeli cijeli rad. Sukladno Vašem nivou obrazovanja prilagođavam nivo izrade, tako da kod ćete kod mene i u izvedbi biti maksimalno autentični.
pisanjeradova
pisanjeradova

Posts : 2
Reputation : 0
Join date : 2017-09-18

Back to top Go down

radova - Pisanje diplomskog Empty Re: Pisanje diplomskog

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum